Obecnie 182 forumowiczów jest online
Obecnie 182 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zwężony ekran główny na Google Analitycs

Nowicjusz ✭

Może mi pomożecie, bo nigdzie nie znalazłem rozwiązania?

Mam na GA analizy trzech adresów internetowych. Na jednym z nich wszystko jest OK, ale na 2 pozostałych, po wejściu na ich statystyki, pojawia się zwężony obraz, tzn. szerokość części głównej zwęża się o połowę do środka i pojawia się duży pusty margines z prawej strony (patrz poniższe zdjęcie).

GA.jpg

Stało się to ok. 1 miesiąc temu, i prawdopodobnie coś niechcący zrobiłem, ale nie wiem co.
Jak to naprawić, by szerokość części głównej wróciła na cały ekran?

Pozdrawiam.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Pawel A
września 2015

Dot.: Zwężony ekran główny na Google Analitycs

Najlepszy Współtwórca
Uslugi GA nie maja tu nic do rzeczy. Czysciles ciastka? Objaw ze screenu jest przykladem niskiej rozdzielosci ekranu lub ustawien przegladarki wzgledem URL.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca
Hej,

Sprobuj zwiekszyc rozdzielczosc monitora lub pomniejszyc zawartosc okna przegladarki, ktora uzywasz.

Nowicjusz ✭
Witam,

Tak jak napisałem, przy statystykach jednej domeny nie ma tego marginesu, a przy dwóch pozostałych jest. I to na tym samym komputerze, przy tej samej przeglądarce. Więc to nie przeglądarka, ani monitor.
Podejrzewam, że jest włączona jakaś dodatkowa usługa, która miałaby sie pokazać na tej prawej części, Ale to tylko domniemanie.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Pawel A
września 2015

Najlepszy Współtwórca
Uslugi GA nie maja tu nic do rzeczy. Czysciles ciastka? Objaw ze screenu jest przykladem niskiej rozdzielosci ekranu lub ustawien przegladarki wzgledem URL.

Nowicjusz ✭
Udało się. Faktycznie, miało to związek z rozdzielczością, a dokładnie z wielkością czcionki w przeglądarce.
Niby logika podpowiada, że przy powiększaniu liter na ekranie powinien pojawić się tylko suwak na dole, a nie zwężenie treści i pusty prawy margines, a jednak tak jest.
Dzięki za sugestie.

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Nie ma problemu. Czesto z tym zajwiskiem sie spotykam prowadzac szkolenia Emotikon: Szczęśliwy

Rzutniki jeszcze sa na malej rozdzielczosci i trzeba operowac zmniejsz/powieksz z poziomu przegladarki.