Obecnie 188 forumowiczów jest online
Obecnie 188 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana szablonu blogu na Wordpressie a dane Analytics

Nowicjusz ✭

Mam być może dziwne pytanie, ale zastanawiam się, czy zmiana szablonu blogu postawionego na Word Pressie wpłynie w jakiś sposób na dane śledzące? Znajomy programista, który ma mi to zrobić mówi, że nie jest pewny czy statystyki z poprzednich miesięcy nie zostaną skasowane. Jestem laikiem w tej kwestii,  śledzę głównie ilość odsłon, ich źródła etc., ale chcę mieć przegląd poprzednich miesięcy - dlatego pytanie do specjalistów - czy statystki po wgraniu nowego szablonu zostaną skasowane czy nic się z nimi nie stanie? (wybaczcie jeśli głupie pytanie, ale wolę wiedzieć).

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mały Wredny M
sierpnia 2016

Dot.: Zmiana szablonu blogu na Wordpressie a dane Analytics

Magister ✭
Z danymi historycznymi się nic nie stanie, natomiast trzeba pamiętać, aby kod GA wstawić do nowego szablonu - jeśli kod GA był wstawiany w szablonie. Jeśli za pomocą wtyczki, to na nowym szablonie powinno to zadziałać automatycznie, ale oczywiście trzeba się upewnić, że po zmianie wszystko zlicza się poprawnie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mały Wredny M
sierpnia 2016

Magister ✭
Z danymi historycznymi się nic nie stanie, natomiast trzeba pamiętać, aby kod GA wstawić do nowego szablonu - jeśli kod GA był wstawiany w szablonie. Jeśli za pomocą wtyczki, to na nowym szablonie powinno to zadziałać automatycznie, ale oczywiście trzeba się upewnić, że po zmianie wszystko zlicza się poprawnie.

Wschodząca Gwiazda
Paweł ma racje, że nic się nie stanie, pod warunkiem, że kod GA będzie zaimplementowany w nowym szablonie. Pozdrawiam Adaśko