Obecnie 305 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Złodziejskie manewry!

Nowicjusz ✭ ✭
Ja, Marzanna Włoskowska nigdy na profilu pomocy AdWords  z Analityks  nie napisałam  postu.  Moimi danymi osobowymi ( Marzanna W) posługuje się firma googler.pl złodziejska, nieuczciwa, bandycka i kryminalna, za którą stoją skrzywdzeni złodziejskimi procederem ludzie korzystający z ich usług. Umowy  pseudo firma zawiera poza lokalem w domu prywatnym.  Googler .pl (strona tworząca strony internetowe, które kradnie bez konsekwencji karnych sama utworzyła nieznany mi profil.  Bardzo proszę o uniemożliwienie im przekierowań na 301 osoba która w drodze kradzieży przejęła stronę marzannawloskowska@gmail.com dopytuje pod stworzonym przez siebie nickiem(Marzanna W) jak mnie okraść bez konsekwencji. W razie dalszych zaniechań wykorzystywania przez tę firmę moich danych osobowych będę zmuszona wkroczyć na drogę sadową.
Z poważaniem,
Marzanna Włoskowska

mój adres gmail to: marzannawloskowska@gmail.com 

telefon 577 629 323 

utworzona na moim profilu marzannawloskowska@gmail.com strona najlepszewrozki.pl

Dane osoby które wpisano  zamiast moich danych osobowych, aby wykraśc strone najlepszewrozki.pl  i przekierowywac z 301 to: Brzeziński  SuszkoSp. J. ul Juliusza Słowackiego 3A/31 15-229 Białystok złodziejami byli podwykonawcy strony za która zapłaciłam 3.6000  zł i wykradli mi wszystkie dane dlatego utraciłam źródło dochodu . Siedzę przy komputerze kilkanaście godzin i nie mogę odzyskać własnego imienia i nazwiska. Uprzejmie proszę o interwencje i pomoc. Dziękuję.
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Złodziejskie manewry!

Najlepszy Współtwórca

Proszę zapoznać się z artykułem 

Odzyskiwanie przejętego lub skradzionego konta Google oraz zabezpieczyć się na przyszłość zmieniając hasło, a jeszcze lepiej dwuetapowe logowanie https://support.google.com/accounts/answer/58585?hl=pl

Dominik Myślak