Obecnie 183 forumowiczów jest online
Obecnie 183 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zasób jest niedostępny. Spróbuj ponownie później.

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

od wczoraj w GA w zakładce "Na żywo" zamiast wyników, pojawia się komunikat: "Zasób jest niedostępny. Spróbuj ponownie później. Co najmniej jedna z ważnych usług jest niedostępna. Spróbuj ponownie później po włączeniu usługi."
Czy macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?

Dot.: Zasób jest niedostępny. Spróbuj ponownie później.

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Hej Emotikon: Szczęśliwy To znany problem, występuje od kilku dni na całym Świecie. Stopniowo jest rozwiązywany - u mnie na przykład już jest ok. Chyba pozostaje uzbroić się w megaanielską cierpliwość...

________
Booguś

Nowicjusz ✭
Witam serdecznie,
Mam taki sam problem, raportowanie "na żywo" nie działa, gdy loguję się w pracy. Co ciekawe, gdy loguję się w domu na to samo konto, wszystko jest w porządku. Dziwna sprawa...

Wszechwiedzący ✭
Ekipa Analytics naprawdę pracuje nad sprawą: https://twitter.com/googleanalytics/status/773753246254927873
________
Booguś

Wszechwiedzący ✭
Tymczasowym rozwiązaniem problemu może okazać się wyczyszczenie ciastek lub użycie okna incognito.
________
Booguś

Nowicjusz ✭
Nie działa również w trybie incognito. Na twitterze w komentarzach też o tym piszą....