Obecnie 224 forumowiczów jest online
Obecnie 224 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wystąpił błąd wewnętrzny. Spróbuj ponownie później.

Nowicjusz ✭

Witam

po zalogowaniu na swoje statytyki chcemy wejść na zakładkę Pozyskiwanie - Optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek (SEO) - Zapytania sytem podaje że musimy skonfigurowac

Ten raport wymaga włączenia Search Console.

ale po wejsciu na konfigurację tego raportu ustawieniu i kliknięciu przycisku Zapisz

wyskakuje na górze czerwony prostokąt z napisem
Wystąpił błąd wewnętrzny. Spróbuj ponownie później.

i tak już 2 dni nie możemy ustawić tego elementu ciagle ten komunikat nam się pojawia

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Wystąpił błąd wewnętrzny. Spróbuj ponownie później.

Magister ✭ ✭ ✭
razem 50 p: nie wiemy, czy Google przewidziało jakikolwiek sposób rozwiązania problemu. Na tym forum dyskutujesz przede wszystkim z innymi użytkownikami Google AdWords (choć pracownicy Google odpowiedzialni za AdWords też niekiedy zabierają tu głos).
Nie zauważyłem natomiast na tym forum aktywności osób z Google odpowiedzialnych za GA, więc tu podzielimy się (my=inni użytkownicy AdWords) z Tobą swoim doświadczeniem i przeczytasz na temat tego jak użytkownik A poradził sobie z problemem, ale już informacja o tym co "google przewidziało", pojawi się najszybciej jako relacja z kontaktu z pomocą Google dedykowaną dla Analytics (Twoja lub innego użytkownika).
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Student ✭ ✭ ✭
Czasami w takie sytuacji pomaga wylogowanie z konta Google i wyczyszczenie historii w przeglądarce.
Paweł Rabinek

Student ✭
Nie pomaga - sam mam ten problem od około tygodnia - zmieniam przeglądarki, czyszczę historię i nic. Jakieś rozwiązania?

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Mam to samo przy edycji na poziomie Usługi. Próba zmiany nazwy usługi, włączenia demografii lub ulepszonej analizy linków kończy się tym komunikatem błędu. Czyszczenie cache i cookies nie pomaga.

Student ✭
To w takim razie oprócz czyszczenia historii i zmiany przeglądarek - czy google przewidziało inny sposób rozwiązania tego problemu?
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Magister ✭ ✭ ✭
razem 50 p: nie wiemy, czy Google przewidziało jakikolwiek sposób rozwiązania problemu. Na tym forum dyskutujesz przede wszystkim z innymi użytkownikami Google AdWords (choć pracownicy Google odpowiedzialni za AdWords też niekiedy zabierają tu głos).
Nie zauważyłem natomiast na tym forum aktywności osób z Google odpowiedzialnych za GA, więc tu podzielimy się (my=inni użytkownicy AdWords) z Tobą swoim doświadczeniem i przeczytasz na temat tego jak użytkownik A poradził sobie z problemem, ale już informacja o tym co "google przewidziało", pojawi się najszybciej jako relacja z kontaktu z pomocą Google dedykowaną dla Analytics (Twoja lub innego użytkownika).
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Nowicjusz ✭

Udało się to rozwiazać?

Nowicjusz ✭

Nowicjusz ✭