Obecnie 141 forumowiczów jest online
Obecnie 141 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wypisanie się z zarządzania kontami analytics

Nowicjusz ✭

Jestem przypisany do kilku statystyk jako administrator lub użytkownik. Chcę się z nich wypisać bez kasowania swojego konta i statystyk. Jak to zrobić?

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Wypisanie się z zarządzania kontami analytics

Wschodząca Gwiazda

teraz już samemu można usunąć siebie- jeżeli jesteś adminem

http://i.imgur.com/A28Cprg.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca

Na kontach gdzie jesteś użytkownikiem - poproś administratora o usunięcie Twojego dostępu.

Na kontach gdzie jestes administratorem - poproś innego admnistratora o zmiane Twojego statusu na użytkownika a następnie o usunięcie dostępu.

Twoje konto Google pozostanie czynne, dane na kontach Analytics też pozostaną, choć nie będą dla Ciebie dostępne.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Tam gdzie jesteś administratorem możesz założyć sobie drugie konto google dać mu dostęp administracyjny, po czym z poziomu tego drugiego konta odpiąć swoje konto pierwotne. Tam gdzie jesteś użytkownikiem niestety nie da się w żaden sposób tego obejść.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Wschodząca Gwiazda

teraz już samemu można usunąć siebie- jeżeli jesteś adminem

http://i.imgur.com/A28Cprg.png