Obecnie 273 forumowiczów jest online
Obecnie 273 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wirtualna odsłona na przewijanej stronie

Nowicjusz ✭

Chciałbym zliczać cel - wysłanie formularza w sidebarze. Dodałem do strony kod onClick, ustawiłem cel w Analytics i niestety nie zlicza. W czym może być problem?

Adres strony: funkymedia.pl

Print screen z Analytics

a1.jpg

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Wirtualna odsłona na przewijanej stronie

Wschodząca Gwiazda

W momencie kliknięcia w przycisk wyślij coś tam się przesyła do skryptu zostaw-kontakt.php, ale skrypt ten zwraca wartość not_sent.
Natomiast w konsoli javascript w momencie kliknięcia przycisku wyślij pojawia się komunikat: "Uncaught ReferenceError: Recaptcha is not defined".
Nie ma żadnego komunikatu dla użytkownika, że formularz został wysłany lub niewysłany. Więc jak dla mnie to nie działa.

Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Wschodząca Gwiazda
Twój formularz w ogóle nie działa.
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭
W sidebarze działa
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Wschodząca Gwiazda

W momencie kliknięcia w przycisk wyślij coś tam się przesyła do skryptu zostaw-kontakt.php, ale skrypt ten zwraca wartość not_sent.
Natomiast w konsoli javascript w momencie kliknięcia przycisku wyślij pojawia się komunikat: "Uncaught ReferenceError: Recaptcha is not defined".
Nie ma żadnego komunikatu dla użytkownika, że formularz został wysłany lub niewysłany. Więc jak dla mnie to nie działa.

Tomasz Ciepłucha