Obecnie 341 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wewnętrzny błąd

Nowicjusz ✭

Mam problem - dawno nie używałem GA i nagle wchodzę i informacja jak na zdjęciu.

Pojawia się po wybraniu konkretnej strony, którą chce obejrzeć a nie całego konta (na konto "wpuszcza"). Admin moich domen twierdzi, że to nie u niego problem. Co z tym zrobić?

ag.jpg

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Wojciech K
kwietnia 2016

Dot.: Wewnętrzny błąd

Najlepszy Współtwórca
Wojtku zacznij od wyczyszczenia ciasteczek. Jeśli nie pomoże to może spróbuj na innej przeglądarce, a w ostateczności na karcie incognito w chromie.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Wojciech K
kwietnia 2016

Najlepszy Współtwórca
Wojtku zacznij od wyczyszczenia ciasteczek. Jeśli nie pomoże to może spróbuj na innej przeglądarce, a w ostateczności na karcie incognito w chromie.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

OK, widzę, że to grubsza robota... Dziękuję. Jak zrobię, dam znać o efekcie.

Wschodząca Gwiazda
Wojtek wręcz przeciwnie - https://support.google.com/accounts/answer/32050?hl=pl :-) . Adaśko

Nowicjusz ✭

Dziękuję!

Czyszczenie w Miozilli nie dało efektu. IE odpuściłem zupełnie i od razu pobrałem i zainstalowałem Chrome- wszystko jest, wszystko widać.

Temat do zamknięcia.

Dziękuję za pomoc!

Najlepszy Współtwórca
Czasem na koncie AdWords jak i Analytics, które zostało otwarte na firefoxie dzieją się dziwne rzeczy, dlatego pracuje na tych kontach na chomie.

Super, że się udało.
Dominik Myślak