Obecnie 206 forumowiczów jest online
Obecnie 206 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wdrożenie nowej wersji strony

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Cześć mam następujące pytanie 

Chcę wdrożyć nową wersję strony, i chciałabym wyraźnie ten moment odznaczyć w Google Analytics - jak to zrobić i czy się da? Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna O
grudnia 2015

Dot.: Wdrożenie nowej wersji strony

Wschodząca Gwiazda

Możesz dodać adnotację tekstową pod wykresem. W tym celu należy kliknąć w taką strzałkę znajdującą się na środku poniżej osi czasu, jak poniżej, a następnie kliknąć link z prawej strony +Utwórz nową adnotację.

Adnotacja będzie pojawiać się w formie takiego dymku na osi czasu. Po jej kliknięciu rozwijają się wszystkie adnotacje i widać datę i treść adnotacji.

Google Analytics - adnotacje.png

Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna O
grudnia 2015

Wschodząca Gwiazda

Możesz dodać adnotację tekstową pod wykresem. W tym celu należy kliknąć w taką strzałkę znajdującą się na środku poniżej osi czasu, jak poniżej, a następnie kliknąć link z prawej strony +Utwórz nową adnotację.

Adnotacja będzie pojawiać się w formie takiego dymku na osi czasu. Po jej kliknięciu rozwijają się wszystkie adnotacje i widać datę i treść adnotacji.

Google Analytics - adnotacje.png

Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Super dzięki za odpowiedź Emotikon: Szczęśliwy