Obecnie 244 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Utrata wszystkich danych

Nowicjusz ✭

Witam,

Od ponad roku mam podłączony GA do swojego bloga. Dzisiaj rano weszłam na konto, a tam informacja, że żadna strona nie jest podpięta i zero danych. Dodam, że nic w ostatnim czasie nie zmieniałam ani nie aktualizowałam. Teraz GA chce mi generować nowy kod śledzenia, ja jednak wolałabym przywrócić dane, które zbierał od stycznia 2015.

Nie bardzo wiem o co chodzi i jak się za to zabrać, czy w ogóle jest szansa za odzyskanie tych danych i co się stało?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Utrata wszystkich danych

Najlepszy Współtwórca

Aga czy przez ten okres czasu nie zmieniałaś wyglądu bloga, albo aktualizowałaś platformę, na której jest blog - czyli być może Wordpress?

Czy na pewno logujesz sę na odpowiednie konto Analytics?

Jeśli na Twoim blogu przez jakiś czas nie było kodu GA, to w tym okresie danych nie będzie i nie da się odzyskać, bo nie ma co odzyskiwać.

Poprzednie dane - ustaw odpowiedni przedział czasowy od stycznia 2015 i sprawdź czy są jakiekolwiek dane.

Dominik Myślak

Utrata wszystkich danych

Nowicjusz ✭

Panie Dominiku, proszę o pomoc z mojego konta zniknely dostepy do domen ( dokladnie 7 domen), prosze o informację co sie stało ? bardzo mi zalezy na przywroceniu calej historii domen. widzę na koncie tylko jedną domene.

Utrata wszystkich danych

Wschodząca Gwiazda

Proszę sprawdzić, czy loguje się Pani na właściwe konto. W tym celu po przejściu na konto Analytics należy kliknąć okrągłą ikonkę znajdującą się w prawym górnym rogu. Prawdopodobnie ktoś inny logował się na konto Google z Pani komputera i przeglądarka to zapamiętała więc należy się wylogować i zalogować ponownie korzystając z poprawnych danych.

Tomasz Ciepłucha

Utrata wszystkich danych

Nowicjusz ✭

Panie Tomaszu,

dziekuję za pomoc, zalogowana jestem na wlasciwym koncie. Tylko na swoim mam dostepy do 8 domen , jedna domene widzę pozostale 7 znikneło 

Utrata wszystkich danych

Najlepszy Współtwórca

Anno czy tylko Ty miałaś dostęp do konta? Czy to Ty wdrażałaś śledzenie dla wszystkich 8 domen? Może ktoś usunął Ciebie jako menadżera pozostałych 7 domen?

Dominik Myślak

Utrata wszystkich danych

Profesjonalista ✭ ✭

@Anna S Lub ktoś włamał Ci się na konto, taki przypadek też znam.

@Aga Z to co napisał @Dominik Myślak i @Tomasz_C to najbardziej prawdopodobne.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Dot.: Utrata wszystkich danych

Nowicjusz ✭

image (2).png

Utrata wszystkich danych

Nowicjusz ✭

kody sledzenia zakladala agencja- przyjaciel rodziny, aagencja rowniez nie widzi na swoim koncie dostepow do GA naszej domeny 

po sprawdzeniu w google tag mam taki blad ( zdjecie powyzej)