AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 258 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Utracone konto Analytics

Nowicjusz ✭

Witam. Od ponad pół roku zbierałem dane na swoim koncie Analytics. Dzisiaj probując się do niego zalogować zamiast statystyk pojawia mi się opcja rejestracji nowego konta Analytics. W jaki sposób mogę odzyskać dostęp do swoich danych?

Miłego końca weekendu Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Utracone konto Analytics

Najlepszy Współtwórca
Zerknij na ten temat supportu https://support.google.com/accounts/answer/6236295?hl=pl
Dominik Myślak

Dot.: Utracone konto Analytics

Wschodząca Gwiazda
W pierwszej kolejności upewnij się, że logujesz się używając poprawnego adresu email, na który pierwotnie było założone konto Analytics. Czasami ktoś może mieć wiele kont lub ktoś inny logował się na tym samym komputerze np. na swoją pocztę Gmail i się nie wylogował i można tego nie zauważyć.
Tomasz Ciepłucha