AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 112 forumowiczów jest online
Obecnie 112 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Ukryte dane demograficzne w Analytics

Student ✭ ✭

Mam stronę, na której jest ok. 500-600 sesji miesięcznie i Google twierdzi, że nie przekroczyłem progu wizyt, który uniemożliwi identyfikację użytkowników. 

Czy ktoś wie, jaki jest próg, powyżej którego zacznę otrzymywać dane o demografii?

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Ukryte dane demograficzne w Analytics

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca
500-600 sesji niczego nie gwarantuje. Pytanie ile z 500-600 sesji stanowią użytkownicy Emotikon: Mrugający
Dziwne zjawisko.

Teoretyczny próg znika jeśli żadnym segmentem w określonym przedziale czasu nie będziesz mógł wyciągnąć danych dotyczących 1 użytkownika.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca
500-600 sesji niczego nie gwarantuje. Pytanie ile z 500-600 sesji stanowią użytkownicy Emotikon: Mrugający
Dziwne zjawisko.

Teoretyczny próg znika jeśli żadnym segmentem w określonym przedziale czasu nie będziesz mógł wyciągnąć danych dotyczących 1 użytkownika.

Wschodząca Gwiazda
Sprawdziłem u siebie na kilku kontach i nawet gdy liczba sesji dziennie jest w zakresie 400-500 również mam informację "Niektóre dane w tym raporcie mogły zostać usunięte po zastosowaniu progu".
Komunikat jest bez względu na to jak duży zakres czasu wybieram. Przy czym nowi użytkownicy generują około 60% wszystkich sesji.
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭
Próg zostanie samoczynnie usuniety, czy mogę coś z nim zrobić sama?

Wschodząca Gwiazda