Obecnie 312 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Strona na subdomenie

Student ✭ ✭ ✭

Czy jeżeli ma się stronę na darmowym hostingu typu .republika.pl czy .cba.pl to można ją dodać do analytics ?

Czy konfiguracja wygląda inaczej czy normalnie wpisujemy Adres URL witryny hrrp://mojastrona.cba.pl ?

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Halina B
września 2015

Dot.: Strona na subdomenie

Student ✭ ✭ ✭

Jakaś zmiana nastąpiłą - stan - odbieranie danych, czyli jest OK Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Oczywiście,że można Emotikon: Mrugający adres  wpisujesz normalnie 

Najlepszy Współtwórca

Tylko zastanów się co Ci daje darmowy hosting....

W wielu przypadkach pojawia się jakaś reklama na stronie. W wielu przypadkach korzystając z reklamy adwords możesz walczyć o jedno i to samo miejsce z inną firmą z hostingiem w cba używających tych samych fraz co Ty.

Czasem lepiej wykupić własny porządniejszy serwer i dokupować domeny.

Dominik Myślak

Student ✭ ✭ ✭

Wiadomo, że lepiej mieć na własnej domeni stronę, ale tak z ciekawości pytam, bo chciałam dodać stronę i nijak nie chce zobaczyć kodu śledzenia, a wyniki w analytics się pokazują i właśnie szukam przyczyny.

Student ✭ ✭ ✭
podaj adres strony Emotikon: Szczęśliwy to może go znajdziemy wsolnymi siłami znając życie to sa 2 twoh i ten drugi hostingu

Student ✭ ✭ ✭

Problem ze śledzeniem opisałam tutaj

Stona która nie sprawia problem to haliskaband.republika.pl I tak jak pisałam w tamtym wątku, SEOquake w Mozilli wykrywa GA, podczas połączenia GA z Narzędziami Webmastera weryfikacja na podst. tego kodu też się udała, a stan: śledzenie nie zainstalowane, ale pokazuje wejścia z z jakich witryn, z googli itd.

Wschodząca Gwiazda
Poczekaj do jutra i jeśli będzie to samo to pisz. Czasem system potrzebuje czasu na weryfikację stanu.

Adaśko

Student ✭ ✭ ✭

Tak jest od wczoraj, ponad 24h

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Masz wklejone dwa kody GA i to poza sekcją <head>. To może sprawiać problem. Tutaj zobacz raporcik z Tag Assistant http://i.imgur.com/HERNbge.png

Adaśko

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Tylko gdzie one są ? Bo patrzę w plik index.html i widzę tylko jeden i to bezpośrednio przed </head>

U mnie pokazuje jeden kod śledzenia, przesunęłam go przed inny script też w head i już nie pokazuje, że jest poza head. Pozostał tylko Error: No HTTP response detected

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

header tam jest

http://prntscr.com/2yq005

tylko że to  raczej ten  republiki

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Jak wyłączam AdMunchera to nie ma problemu z Error: No HTTP response detected

Tylko co sprawdzam to co innego pokazuje, raz jeden kod, raz drugi, a raz dwa naraz, a teraz w ogóle nie widzi kodu.

O co chodzi z tym "header tam jest"

Ten kod to jest ten który wkleiłam z analytics.

Student ✭ ✭ ✭
strona jest w czym napisana nie masz tam pliku header albo cos podobnego
?

Student ✭ ✭ ✭

Tylko html+css, php na republice nie działa

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Adam G nie strasz Emotikon: Szczęśliwy

Sa faktycznie 2 kody, ale jeden to klasyczny Google Analytics (nalezy do republika.pl), a drugi to Universal Analytics (zainstalowany przez Haline). Ze wzgledu na metodologie kody ze soba nie koliduja.