Obecnie 239 forumowiczów jest online
Obecnie 239 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Strona Analytics nie działa

Nowicjusz ✭ ✭

Cześć.

Nie działa mi strona Analytics na komputerze: https://analytics.google.com/analytics/web/

Wyświetla się biały ekran lub czarny ekran i na pasku"analytics (1x1)"

Niezależnie od przeglądarki. Zdarzyło się z dnia na dzień nawet z godziny na godzinę. Na komórce działa. Na innym kompie działa. Aplikacja działa.

Mam dostęp do danych, więc nie jest to ogromny problem, ale nieposiadanie dostępu na tym określonym kompie jest uciążliwe.

Rady?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz K
‎27-03-2018 11:58

Najlepszy Współtwórca

Przeinstalowanie nie resetuje wszystkich ustawień przeglądarki. Żeby całkowicie wyeliminować przyczynę w przeglądarce np Chrome zrób jej reset (ostatnie pozycja w ustawieniach zaawansowanych).

Ale skoro występuje to na innych przeglądarkach (przegapiłem wcześniejEmotikon: Szczęśliwy )  przyczyna może być w innym miejscu. 

Mnie raz po aktualizacji baz danych dostęp do GA zablokował Kaspersky. Efekt był podobny czyli biały ekran we wszystkich przeglądarkach. Ale za którymś razem pojawił się komunikat z Kasperskiego (z samego programu) inaczej trudno byłoby na to wpaść poza testowaniem włącz / wyłącz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca

Czasem się zdarza takie zjawisko. Wyczyść cache przeglądarki. 

Nowicjusz ✭ ✭

Niestety, ale to nie to. Nie są to również rozszerzenia przeglądarki.

Profesjonalista ✭

Na pewno na dobrym użytkowniku jesteś zalogowany? 

Spróbuj jeszcze odpalić w trybie incognito.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Nowicjusz ✭ ✭

Niestety to też nie pomogło. Przeinstalowanie przeglądarki również nie pomogło.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Mateusz K
‎27-03-2018 11:58

Najlepszy Współtwórca

Przeinstalowanie nie resetuje wszystkich ustawień przeglądarki. Żeby całkowicie wyeliminować przyczynę w przeglądarce np Chrome zrób jej reset (ostatnie pozycja w ustawieniach zaawansowanych).

Ale skoro występuje to na innych przeglądarkach (przegapiłem wcześniejEmotikon: Szczęśliwy )  przyczyna może być w innym miejscu. 

Mnie raz po aktualizacji baz danych dostęp do GA zablokował Kaspersky. Efekt był podobny czyli biały ekran we wszystkich przeglądarkach. Ale za którymś razem pojawił się komunikat z Kasperskiego (z samego programu) inaczej trudno byłoby na to wpaść poza testowaniem włącz / wyłącz.

Nowicjusz ✭ ✭

Tak! To Kaspersky! Dzięki. Pytanie jak dodać to jako "wyjątek"? Ponieważ od razu po włączeniu Kaspersky'ego strona przestaje działać.

Dot.: Strona Analytics nie działa

Najlepszy Współtwórca

Zobacz co masz zaznaczone w preferencje >> prywatność  
tam jest blokowanie kamery i różnych aktywności:

Jeli coś masz zaznaczone to zacznij od wyeliminowanie (pojedynczo) tego co zaznaczyłem:

Preferences.png

Dot.: Strona Analytics nie działa

Najlepszy Współtwórca

Jeśli to nie pomoże to w zaznaczonej zakładce można ustawiać "zaufane foldery" i "zaufane strony".

Preferences.png

Nowicjusz ✭ ✭

Wyeliminowanie Web analytics załatwiło sprawę. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam!