Obecnie 308 forumowiczów jest online
Obecnie 308 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Średni czas trwania sesji - undefined

Nowicjusz ✭

Próba wyświetlenia wykresu średni czas trwania sesji skutkuje pojawieniem się małego czerwonego prostokąta z napisem "undefined is not a function". Mam tak na wszystkich podpiętych witrynach. Widział ktoś jeszcze coś podobnego?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Średni czas trwania sesji - undefined

Wschodząca Gwiazda
Z wątku jaki założył Alek na forum anglojęzycznym wynikło, że to jest jakiś błąd i support Google został już poinformowany i pracuje nad jego rozwiązaniem.
Na forum produktowym Google Analytics ktoś również zaraportował ten problem już 12 kwietnia:
https://productforums.google.com/forum/#!msg/analytics/g1jbIQZbcE0/6cp0BGqtG_0J
Dzięki Alek za podesłanie źródła.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Wschodząca Gwiazda
U mnie niestety jest ten sam komunikat w przeglądarce Chrome.
W Firefoksie pokazuje się w tym samym miejscu "a.getTime is not a function", a z kolei w IE jest "Obiekt nie obsługuje właściwości lub metody „getTime”".
Jest to raczej jakiś błąd i trzeba to zgłosić do supportu.
Tomasz Ciepłucha

[ Edytowane ]
Student ✭

Też mam taki błąd. Średni czas trwania sesji wybrany jako "w porównaniu z:" również. Dzieje się tak tylko przy wykresie, w tabelach są wartości.

[ Edytowane ]
Student ✭

Pozwoliłem sobie założyć taki wątek na anglojęzycznym forum adwords http://goo.gl/BRSQT2. Ciekawiło mnie czy to jest problem lokalny, czy może gdzieś daleko również to występuje. Odpowiedzi nie ma zbyt dużo, niestety.

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Wschodząca Gwiazda
Z wątku jaki założył Alek na forum anglojęzycznym wynikło, że to jest jakiś błąd i support Google został już poinformowany i pracuje nad jego rozwiązaniem.
Na forum produktowym Google Analytics ktoś również zaraportował ten problem już 12 kwietnia:
https://productforums.google.com/forum/#!msg/analytics/g1jbIQZbcE0/6cp0BGqtG_0J
Dzięki Alek za podesłanie źródła.
Tomasz Ciepłucha

Student ✭
Wygląda na to, że usterka została usunięta. Przynajmniej u mnie wykres "Śr. czas trwania sesji" działa :-)

Nowicjusz ✭
Potwierdzam, problem wygląda na rozwiązany.

Najlepszy Współtwórca
Problem faktycznie byl. Dotyczyl malego zamieszania po stronie programistycznej ze strony GA.

Pewnie nie wiele osob zauwazylo, ale w menu Dostosowanie pojawila sie dla wszystkich sekcja raportami z danymi bez probkowania (tylko dla kont Premium). Teraz sytuacja wrocila do normy.

Student ✭
Nie wszyscy mają konto Premium :-)

Najlepszy Współtwórca
Otoz to !
I nie wszyscy powinni patrzec na czas Emotikon: Mrugający

Student ✭
Może Riveted?