Obecnie 292 forumowiczów jest online
Obecnie 292 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Śledzenie ruchu wchodzących z kampanii Adwords

Student ✭

Witam, mam prośbę - chciałbym dokładnie prześledzić ścieżkę nowych użytkowników po mojej stronie, którzy weszli przez kampanię Adwords, po konkretnym słowie kluczowym. Na razie mogę przeanalizować tylko współczynnik odrzuceń i średnią liczbę odsłon/sesję dla danego słowa. Jak zejść "głębiej" w analizie?

Dziękuję

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Śledzenie ruchu wchodzących z kampanii Adwords

Wschodząca Gwiazda

Możesz to też zrobić bez tworzenia segmentów.

Wystarczy z poziomu raportu przepływu zachowań wybrać z listy "słowo kluczowe" i kliknąć obok w ten trybik, który pozwoli Ci na założenie filtrów.

filtrowanie_przeplyw_zachowan.png

Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wschodząca Gwiazda
Możesz np. utworzyć segmenty dla poszczególnych słów kluczowych (zależy ile ich masz) i używając danego segmentu analizować raport Zachowanie->Przepływ zachowań.
Wówczas będzie miał odpowiedź jak zachowują się użytkownicy trafiający na stronę przez określone słowo kluczowe.
Tomasz Ciepłucha
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Wschodząca Gwiazda

Możesz to też zrobić bez tworzenia segmentów.

Wystarczy z poziomu raportu przepływu zachowań wybrać z listy "słowo kluczowe" i kliknąć obok w ten trybik, który pozwoli Ci na założenie filtrów.

filtrowanie_przeplyw_zachowan.png

Tomasz Ciepłucha

Student ✭

Znalazłem, dziękujęEmotikon: Szczęśliwy

M