Obecnie 192 forumowiczów jest online
Obecnie 192 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Śledzenie jednej domeny z dwóch różnych kont google analitics

Nowicjusz ✭

Witam, 

Chciałbym się dowiedzieć jak dwa osobne konta google moja firma, które mają osobno google analitics mogą śledzić jedną domenę?

Z mojego konta analitics stworzyłem kod śledzący pod stronę www i podpiąłem go pod stronę. Mój kolega, który ma funkcję managera na moim koncie google moja firma, też chciałby widzieć statystyki google Analitics. Nie chcę aby mój kolega logował się przez mojego maila i hasło, tylko używał swoich, ma jedynie funkcję managaera u mnie. 

Co muszę zrobić? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
wrzesień

Najlepszy Współtwórca

Mateusz pierwsze pytanie jest niezrozumiałe. Google Moja Firma nie ma google analytics, tylko konkretne domeny.

Drugie pytanie:

Zaloguj się do tego konta Google Analytics i kliknij na dole Administracja (trybik). Następnie lewa kolumna - konto - i Zarządzanie użytkownikami.

Dodaj maila kolegi (ten mail, którego używa jako menadżer na Google Moja Firma) i nadaj mu uprawnienia. W ten sposób będzie miał dostęp do konta Analytics na Swoim mailu.

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Adam Grabowski (Wschodząca Gwiazda)
wrzesień

Najlepszy Współtwórca

Mateusz pierwsze pytanie jest niezrozumiałe. Google Moja Firma nie ma google analytics, tylko konkretne domeny.

Drugie pytanie:

Zaloguj się do tego konta Google Analytics i kliknij na dole Administracja (trybik). Następnie lewa kolumna - konto - i Zarządzanie użytkownikami.

Dodaj maila kolegi (ten mail, którego używa jako menadżer na Google Moja Firma) i nadaj mu uprawnienia. W ten sposób będzie miał dostęp do konta Analytics na Swoim mailu.

Dominik Myślak