Obecnie 195 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Remarketing dynamiczny

Student ✭ ✭ ✭

Zastanawiałam się jak utworzyć coś na zasadzie remarketingu dynamicznego, który jest dostępny tylko jak się ma centrum sprzedawcy, które w Polsce nie jest dostępne.  Chodzi o wyświetlanie użytkownikowi, akurat tego produktu, który przed chwilą oglądał. Wiem, że można stworzyć listy kierujące na dane kategorie, ale użytkownicy mogą się duplikować. Jest może jakiś dynamizny sposób np. przez Analytics?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Remarketing dynamiczny

Najlepszy Współtwórca
Poczekaj jeszcze kilka chwil i bedziesz mogla to zrobic za pomoca remarketingu dynamicznego. Do takiej roboty doskonale nadaje sie tez zewnetrzny dostawca RTB

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Najlepszy Współtwórca
Poczekaj jeszcze kilka chwil i bedziesz mogla to zrobic za pomoca remarketingu dynamicznego. Do takiej roboty doskonale nadaje sie tez zewnetrzny dostawca RTB

Student ✭ ✭ ✭

Czyli jest szansa, że niedługo wejdzie ta mozliwość na kontach adwords? Trzeba i tak będzie założyć centrum sprzedawcy tak?

Najlepszy Współtwórca
Dokladnie tak. Testy GMC w Polsce juz hulaja Emotikon: Szczęśliwy