Obecnie 199 forumowiczów jest online
Obecnie 199 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Raport niestandardowy: "Bounce Rate Pagination"

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Cześć,

Nie mogę poradzić sobie z jednym niestandardowym raportem o roboczej nazwie "Bounce Rate Pagination":

(Single Access for entire site-Single Access for home page)/ (Entries for entire site-Entries for home page)

Pomożecie jak stworzyć taki raport?

Dzięki wielkie!

Dawid

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Raport niestandardowy: "Bounce Rate Pagination"

Najlepszy Współtwórca
Nie bardzo rozumiem pytanie i zadanie. Przyblizysz cos wiecej na ten temat?

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Cześć,

Cholera przegapiłem mejla z Twoją odpowiedzią:/

Klient wysłał nam prośbę o wyciągnięcie dodatkowych danych "Bounce Rate Pagination", podając właśnie taką formułę. BRP ma dać więcej odpowiedzi dlaczego Bounce Rate na stronie Klienta jest niski dla PL (w porównaniu z innymi krajami w który działa Klient). O co może chodzić?

Pozdrowienia,
ds

Najlepszy Współtwórca
Hej! Ja to rozumiem tak, ze potrzebujesz segmentacji raportu stron wejscia (stron docelowych) przez pryzmat kraju, z ktorego pochodzily sesje.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Hej:-)

Dopytam czy faktycznie o to chodziło autorowi, może faktycznie:-) Wielkie dzięki za podpowiedzi, dam znać gdy uda mi się uzyskać odpowiedź.

Pozdr,
dawid