AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 124 forumowiczów jest online
Obecnie 124 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Przepięcie certyfikatu na inne konto w Partners

Nowicjusz ✭

Witajcie!

w grudniu zdałem certyfikat podstawowy z GA. Wszystko działo się na "partnersach" podpiętych do firmy, w której już mnie nie ma. Czy jest szansa, żeby ten certyfikat przepiąć na inne konto, czy też czeka mnie kolejne podejście do egzaminu?

Przeczesałem trochę internetu i w mojej opinii - opcja nr 2 - czyli ponowny exam.

Z góry dzięki za naświetlenie sytuacji.

Pozdrawiam,

Wszechwiedzący ✭

Cześć Jarosław,

Jeśli wciąż masz dostęp do obu adresów mailowych to nie będzie problemu.

Telefon do supportu i powinni załatwić sprawę od ręki.

Sam tak zrobiłem gdy zmieniałem pracę.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Dot.: Przepięcie certyfikatu na inne konto w Partners

Nowicjusz ✭

Cześć!

dzięki za szybki odzew. Problem w tym, że nie mam dostępu do tamtego konta - zostałem go pozbawiony zanim jeszcze mógłbym przenieść certyfikat. Szkoda, bo moja praca podbija teraz czyjeś staty Emotikon: Mrugający. Czy w takiej sytuacji jest sens kontaktować się z supportem?

Wszechwiedzący ✭

Myślę, że tak czy inaczej powinieneś zadzwonić.

Na pewno nie jesteś pierwszy w tej sytuacji i warto spróbowac.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Nowicjusz ✭

Myślę, że warto jasna sprawa.
Numery spod tego adresu?

https://www.google.com/intl/pl/about/locations/?region=europe

Wszechwiedzący ✭

Trzymaj numer: 800 702 380

Nowicjusz ✭

Pod tym numerem niestety nikt nie jest w stanie pomóc, ale mają podesłać nr do Irlandii - tam podobno ma być lepiej. 

Dot.: Przepięcie certyfikatu na inne konto w Partners

Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

przez ten czas, który zmarnowałeś na kontakt z supportem PL. Zdałbyś egzamin ponownie - na nowym koncie.

Dzięki ponownemu podejściu do egzaminu zweryfikujesz stan swojej wiedzy oraz nadrobisz ewentualne braki.