Obecnie 166 forumowiczów jest online
Obecnie 166 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Przeniesienie Usługi na inne konto Analytics

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie!

Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość przeniesienia usługi na inne konto Analytics, bez konieczności zmiany skryptu śledzenia.

Pozdrawiam!

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Ewa N
września 2015

Dot.: Przeniesienie Usługi na inne konto Analytics

Wschodząca Gwiazda

Czy chodzi Ci o zmiane dostępu konta e-mail do logowania sie na analytics? Jezeli tak to istnieje taka możliwość, trzeba dodac to nowe konto jako administratora, potem sie z niego zalogowac i jezeli jest taka potrzeba usunąc z listy uzytkowników poprzednie konto

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
września 2015

Wschodząca Gwiazda

z konta analytics sie tego raczej nie dowiesz, twórca konta widnieje na liscie tak samo jak inni administratorzy.

chyba, że to bardzo młode konta(min marzec '13) to wtedy możesz w historii zmian sprawdzić kto stworzył dane konto

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Rozwiązanie
września 2015

Wschodząca Gwiazda

Czy chodzi Ci o zmiane dostępu konta e-mail do logowania sie na analytics? Jezeli tak to istnieje taka możliwość, trzeba dodac to nowe konto jako administratora, potem sie z niego zalogowac i jezeli jest taka potrzeba usunąc z listy uzytkowników poprzednie konto

Nowicjusz ✭

Tak dokładnie o to mi chodzi. Sytuacja jest taka, że kiedyś obsługiwałam pewne strony internetowe na google Analytics. Jednak od jakiegoś czasu nie obsługuję tych stron i chcę się ich pozbyć z mojego konta. Nie chcę ich usuwać ponieważ obsługą tych stron zajmuję się teraz ktoś inny. 

A jak mogę sprawdzić, kto jest autorem konta a kto tylko jego uzytkownikiem? Ponieważ jest kilka użytkowników o dostępie administracyjnym i nie wiem kto stworzył dane konto.

Rozwiązanie
września 2015

Wschodząca Gwiazda

z konta analytics sie tego raczej nie dowiesz, twórca konta widnieje na liscie tak samo jak inni administratorzy.

chyba, że to bardzo młode konta(min marzec '13) to wtedy możesz w historii zmian sprawdzić kto stworzył dane konto

Nowicjusz ✭

Ewa N napisali:

(...) Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość przeniesienia usługi na inne konto Analytics, bez konieczności zmiany skryptu śledzenia. 

Od niedawna (wrzesień 2016?) istnieje możliwość przenoszenia usług między kontami (w końcu! Emotikon: Szczęśliwy )

Szczegóły: https://support.google.com/analytics/answer/6370521?hl=pl