Obecnie 184 forumowiczów jest online
Obecnie 184 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z zapisaniem widoku dla połączonego konta AdSense.

Nowicjusz ✭

analytics

Mam problem z zapisaniem widoku dla jednej usługi połączonej z Adsense. Po wybraniu widoku i kliknięciu "Zapisz zmiany" wyświetla się na górze na czerwonym tle komunikat: "Zasób jest niedostępny. Spróbój ponownie później".
Nie wiem co może być nie tak. Kod poprawnie, krok po kroku wklejałem wg instrukcji łączenia Analytics z Adsense i zrobiłem to kilka dni temu (ponad 48 godzin). Na obu kontach (Analytics i Adsense) jestem administratorem.

Problem skutkuje tym, że nie mam w Analytics danych z Adsense. Po ich wybraniu mam taki widok:

analytics

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Problem z zapisaniem widoku dla połączonego konta AdSense.

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Czy na koncie Google gdzie masz usluge AdSense i Analytics jestes na prawach Administratora?

Obecnie do jednego konta Analytics moze byc tylko podpiete jedno konto AdSense. U Ciebie jest tego wiecej.

Dot.: Problem z zapisaniem widoku dla połączonego konta AdSense.

Nowicjusz ✭
Dzięki za odpowiedź. Na obu kontach jestem Administratorem. Administratorów jest 2 na Analytics oraz na Adsense. Mam podpięte tylko jedno konto Adsense, nie mam nawet dostępu do żadnego innego konta Adsense.