Obecnie 161 forumowiczów jest online
Obecnie 161 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z zalogowaniem na analytics

Nowicjusz ✭ ✭

Witam.

Cały czas google analytics działało mi poprawnie, było powiązane z adresem email poza google. W edycji konta adres został zmieniony (zmieniła się domena), od tego czasu nie można się zalogować, jest komunikat Loading, please wait... Zmiana adresu na ten poprzedni nie przyniosła zmiany.

Google podaje, że trzeba do nich napisać, ale niby gdzie, żadnego kontaktu email czy choćby formularza.

Pozdr.

Tomasz

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Problem z zalogowaniem na analytics

Nowicjusz ✭ ✭
Problem sam się rozwiązał. Chyba (kto wie co w trawie piszczy) trzeba było poczekać parę dni po przywróceniu adresu. Teraz można się logować.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

kontakt z google - http://i.imgur.com/H3aig1M.png

tam wchodzisz i klikasz wyslij maila-wybierasz "google analytics" i nastęnie "nie można uzyskać dostepu do analytics"

i wypłniasz formularz

Nowicjusz ✭ ✭

Nie ma nic z google analytics, jakby to było takie proste to bym tu nie pisał Emotikon: Szczęśliwy

Rozumiem, że mam założyć konto w AdWords żeby uzyskać pomoc?

Wschodząca Gwiazda

oj sory... nie wiedziałem, że bez konta adwords nie ma tych opcji..

najwyraźniej trzeba utworzyc adwords- ale spokojnie mozesz utowrzyc i nie wpisywac żadnych danych rozliczeniowych, nie prowadzic kampanii a nic, powinno wystarczyc

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Nowicjusz ✭ ✭
Problem sam się rozwiązał. Chyba (kto wie co w trawie piszczy) trzeba było poczekać parę dni po przywróceniu adresu. Teraz można się logować.

Nowicjusz ✭
Witam,nie wiedzialem gdzie napisac wiec pisze tutaj poniewaz temat podobny. A wiec szukam osoby ktora mi ogarnie sprawy googla analityc itp. Ogolnie mowiac zrobic porzadek i to wszystko poukladac. Posiadam analityc przypisany do gmail. a adsense na maila z poza google(wp) i tu zaczyna sie problem. Jak rownierz potrzebuje pomocy w linkowaniu. kontakt zorro7514@gmail.com