Obecnie 199 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z testami A/B

Student ✭ ✭

Zainstalowałem kod śledzenia na stroach. Pojawiły się gwiazdki. A na następny dzień dostaję, jak zwyklę taką informację: 

Note: Dwie odmiany używane w eksperymencie nie pojawiają się w tabeli. Więcej informacji

Następujące 2 odmiany używane w eksperymencie nie miały żadnych odwiedzin:
Strona oryginalna
Odmiana strony 1

Testowane strony to http://zarabianie.edu.pl/kurs i http://zarabianie.edu.pl/darmowy. Oczywiście strony sprawdzałem i dałem wejść na nie koledze. 

Jak ja tęsknie za GWO. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Problem z testami A/B

Najlepszy Współtwórca
Witaj, na swojej stronie masz zainstalowany Google Universal Analytics. GUA jest w fazie beta i z tego co wiem to eksperymenty nie sa jeszcze w pelni funkcjonalne. Polecam downgrade do Google Analytics i bedzie smigac az milo Emotikon: Mrugający

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Najlepszy Współtwórca
Witaj, na swojej stronie masz zainstalowany Google Universal Analytics. GUA jest w fazie beta i z tego co wiem to eksperymenty nie sa jeszcze w pelni funkcjonalne. Polecam downgrade do Google Analytics i bedzie smigac az milo Emotikon: Mrugający

Student ✭ ✭

To miło, że poinformowali, ale to już jakis krok na przód.

A wiesz może jak ulepszyć do GA z GUA? Patrze w administratorce, ale nie widzę. 

Najlepszy Współtwórca
Utworz sobie nowa usluge w ramach konta wybierajac klasyczne GA

Student ✭ ✭

A dziękuje. Jutro poeksperynemtuje. 

Najlepszy Współtwórca
Przyjemnosci Emotikon: Szczęśliwy

Student ✭ ✭

Próbowałem zrobić tak jak pisałeś. 

Utowrzyłem nowy widok bez uniwersala. Teraz czekam na wyniki. 

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Jeśli uruchomiłem już ekepryment to nie powinna pojawiać mi się jedna strona bez względu na to jaki wpiszę adres www? 

Bo w tej chwili jak wpisze moja strona.edu.pl/kurs to pojawi mi się strona  .../kurs jak wpiszę moja sstrona.edu.pl/darmowy to pojawi mi się strona .../darmowy, a powinna chyba pojawić się jedna z tych dwóch!

Najlepszy Współtwórca
Wygenerowales nowy skrypt eksperymentu z nowej uslugi?

Student ✭ ✭

Tak mi sie wydaje. Skasowałem stary wido, dodałem nowy, itd.

Najlepszy Współtwórca
Widze, ze dzis juz test dziala.

Student ✭ ✭

No niestety, poddałem sie i testuje teraz optimizly.com. Będzie trzeba płacić Obojętny mężczyzna , ale jeszcze raz dziękuje za pomoc.