AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 251 forumowiczów jest online
Obecnie 251 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Odbiorcy ogółem w Analytics

Nowicjusz ✭

Witam

Co się stało że nagle za dzień wczorajszy w wykazie Odbiorcy ogółem za dzień wczorajszy mam wynik 0 odiwedzin? Z czego to wynika? Odiwedzin było wczoraj sporo, i Na Zywo pokazywało wejścia.

DLaczego więc nie ma ich w wykazie ogólnym za wczoraj?

Dziękuję i pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 4verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Firma Budowlana V
września 2015

Dot.: Odbiorcy ogółem w Analytics

Najlepszy Współtwórca
Korzystasz z wersji BETA Google Universal Analytics. Nie mam zielonego pojecia co jest nie tak, bo kod masz prawie poprawnie zainstalowany (BTW powinien byc w sekcji HEAD). Poczekaj jeszcze 24h i daj znac.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca
Upewnij sie, ze masz dobry zakres dat i nie masz wlaczonego przez przypadek zadnego segmentu zaawansowanego.

Nowicjusz ✭

no włąśnie nic nie zmieniam już od kilku dni. DLatego mnie to dziwi.

analytics.jpg

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Firma Budowlana V
września 2015

Najlepszy Współtwórca
Korzystasz z wersji BETA Google Universal Analytics. Nie mam zielonego pojecia co jest nie tak, bo kod masz prawie poprawnie zainstalowany (BTW powinien byc w sekcji HEAD). Poczekaj jeszcze 24h i daj znac.

Nowicjusz ✭
Dzięki.
Czy to znaczy że mam przenieść kod z body do HEAD?

Wschodząca Gwiazda
Zalecane jest umieszczenie kodu w head, ale to nie powinno mieć wpływu na to"0" o które się martwisz. Spawdzałeś dziś? Bo analytics czasem łapie lekką "zawieche" i po pewnym czasie dane są wyświetlane

Nowicjusz ✭
dziś już jest ok. Dziękuję za pomoc!!

Nowicjusz ✭
przepraszam z góry że w tym temacie, ale mam jedno krótkie i szybkie pytanie.
Czy jak dodaje nową mapę witryny do Narzędzi dla webmasterów, to starą mapę mam usunąć czy może jednak zostawiać poprzednie mapy?

Wschodząca Gwiazda
Jeżeli adres jest nie aktualny, to zgłoś adminom, że siedziba firmy został przeniesiony i takowa adnotacja pojawi się przy adresie (nie aktualnym) w Google Maps. Oczywiście możesz go usunąć. Twój wybór.

Wschodząca Gwiazda

Tobie chodzi o plik/link sitemap.xml czy o mapy google o jakich pisze Adam G?

Jesli o sitemap to pod tym linkiem powinieneś znaleźć odpowiedź. Jak nadal będzie niejasne to pisz.

Wschodząca Gwiazda
Ja nie zrozumiałem pytania (zmęczenie - przepraszam). Chodzi o mapę strony tzw. sitemap. Najlepiej jakbyś trzymał się tylko jednej mapy pod jednym adresem np. www.tralatralatrala.pl/sitemap.xml . Pamiętaj, że jak zaktualizujesz mapę w pliku, to Google zaciągnie sobie automatycznie te zmiany. Kończymy ten temat, bo to nie dział na takie pytania ;-).

Adaśko

Nowicjusz ✭
bardzo wszystkim dziękuje. Oczywiście chodziło mi o tą mapę o której pisała Paulinka Emotikon: Szczęśliwy
Pozdrawiam i dziękuje!!!