AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 225 forumowiczów jest online
Obecnie 225 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Od 2 miesięcy Google Analytics nie zbiera informacji o moim blogu

Nowicjusz ✭

Witam potrzebuję waszej pomocy. Od kilku miesięcy Google Analytics zbiera informację o moim blogu. Od jakiś dwóch miesięcy przestał to robić. Choć na mojej stronie jest coraz większy ruch, Google Analytics pokazuje, jakby było zero wejść, żadnych danych. Kiedyś próbowałam zmienić szablon bloga, ale tego samego dnia powróciłam do starego. Czy te zmiany mogą mieć coś z tym wspólnego?. Czy ktoś z was miał taką sytuację?, a może ktoś może mi pomóc?. Bardzo proszę o każdą informacjęEmotikon: Szczęśliwy. Pozdrawiam

Adres mojego bloga http://mamdopowiedzenia.blogspot.com/

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dorota W
września 2015

Dot.: Od 2 miesięcy Google Analytics nie zbiera informacji o moim blog

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Musisz zalogowac sie do Google Analytics. Pobrac swoj identyfikator UA i wkleic go w panelu blogspota/bloggera Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Na blogu nie ma kodu sledzacego Google Analytics. Musisz go zainstalowac:

https://support.google.com/analytics/answer/1009610?hl=pl

Nowicjusz ✭
Witaj Maciej, dziękuję za szybką odpowiedź. Czy ten kod co podałeś mam wkleić w Ustawieniach identyfikator usługi internetowej Analytics?.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dorota W
września 2015

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Musisz zalogowac sie do Google Analytics. Pobrac swoj identyfikator UA i wkleic go w panelu blogspota/bloggera Emotikon: Szczęśliwy

Nowicjusz ✭
Ok już sobie poradziłam. Wkleiłam kod, mam nadzieję, że teraz będzie działać. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam