Obecnie 221 forumowiczów jest online
Obecnie 221 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Not Set w raporcie Analytics

Student ✭ ✭

Konta połączone, autotagowanie włączone, przekierowania nie ma (żadne tam bez z www czy bez www), krótko mówiąc, mam usługę Analytics, w której dane pochodzące z AdWords są niepełne. 
Do AdWords nie mogę przenieść także danych na temat konwersji z Analytics danej usługi.

Co więcej, w innej usłudze na tym samym koncie wszystko gra.

Czy może jakiegoś elementu brakować w kodzie Analytics? Czy jest jeszcze jakiś powód?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Raf Kowalewski
września 2015

Dot.: Not Set w raporcie Analytics

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Zobacz czy masz przypisany odpowiedni widok

widok.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Raf Kowalewski
września 2015

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Zobacz czy masz przypisany odpowiedni widok

widok.png

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭

Rafał oprócz przekierowania www <-> bez www sprawdź inne przekierowania:

Odnośnie połączonych kont to nie zaszkodzi sprawdzić czy masz wybrany widok danych (odpowiedni) bo często spotykam się z taką sytuacją, że podczas łączenia zostaje wybrane konto ale nie zostaje zaznaczony widok danych. W Analytics -> Administrator -> Łączenie kont AdWords musi być w kolumnie Połączone widoki np. 1 połączony widok (możesz zweryfikować który podczas edycji).

W AdWords -> Ustawienia konta -> Połączone konta -> Google Analytics musi być np. Połączone: 1 widok i widoczny odpowiedni widok

Najlepszy Współtwórca
Uzytecznosciowa wtopa. To prawda Emotikon: Szczęśliwy