Obecnie 36 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nieaktywne statystyki

Nowicjusz ✭

Witam!

Jestem nowym użytkowinikiem i może zadam głupie pytanie ale nie mogę sobie poradzić. Założyłem konto na Analytics i podpiąłem jedną stronę. Użytkowników on-line pokazywało od początku a inne dane zaczytało po kilku godzinach. Do tego momentu pięknie.

Następnie do tego samego konta dodałem kolejne domeny i nowe kody wstawiłem do nich ale niestety ani jedna nie pokazuje ani użytkowników on-line ani żadnych innych danych.

Co robić?

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Dominik

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dominik N
stycznia 2016

Dot.: Nieaktywne statystyki

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Dominik dla domeny firmanarynku.pl i odkurzaczekrakow.pl zrób tak : najpierw kod Google Tag Managera przenieś i wklej go zaraz za znacznikiem <body>. I zaimplementuj kod Google Analytics przez GTM ( w necie masz wiele przykładów jak to zrobić). Wtedy będzie to działało super. Ps. Na stronie geminitech.eu masz zrobiony GTM poprawnie , ale też bym przeniósł GA do GTM :-) . Adaśko

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wschodząca Gwiazda
Zainstaluj sobie Tag Assistant ( https://goo.gl/eKYLv ) i zobacz czy masz poprawnie zainstalowane kody GA. Jeżeli tak, to musiałbyś nam podać nazwy domen, aby sprawdzić co jest nie tak. Adaśko

Nowicjusz ✭
Witam!

Dzięki za zainteresowanie tematem.

Strona pierwsza, która działa to www.geminitech.eu

Oraz przykładowe 2, które nie działają:

www. odkurzaczekrakow.pl
www.firmanarynku.pl

Pozdrawiam Dominik
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Dominik N
stycznia 2016

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Dominik dla domeny firmanarynku.pl i odkurzaczekrakow.pl zrób tak : najpierw kod Google Tag Managera przenieś i wklej go zaraz za znacznikiem <body>. I zaimplementuj kod Google Analytics przez GTM ( w necie masz wiele przykładów jak to zrobić). Wtedy będzie to działało super. Ps. Na stronie geminitech.eu masz zrobiony GTM poprawnie , ale też bym przeniósł GA do GTM :-) . Adaśko

Nowicjusz ✭
Dzięki wielkie. Będę z tym walczył.

Pozdrawiam

Wschodząca Gwiazda
Możesz zrobić tak, jak zasugerował Adam o ile faktycznie będziesz używał potem Google Tag Managera do czegoś jeszcze. W przeciwnym wypadku najszybciej będzie jeśli ponownie wstawisz kod śledzący Google Analytics na stronę usuwając to, co jest teraz, gdyż coś niepotrzebnego wkradło Ci się do tego kodu i dlatego nie działa prawidłowo i dodatkowo generuje błędy JavaScript.
Tomasz Ciepłucha