Obecnie 272 forumowiczów jest online
Obecnie 272 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie widać kampanii w Analytics

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Mam połączone konto AdWords z Analytics- wszystkie rzeczy sa wykonane- widać, że konto jest połaczone zarówno w Analytics i AdWords. Mimo to, na koncie Analytics nie widać kampanii AdWords. Jedyne nad czym się zastanawiałam to nazwa url- w Analytics miałam domenę z www np. www.adres.pl- strona też jest z www, a na koncie adwords miałam bez www. Czy to może być przyczyną braku widocznej kampanii? Teraz to zmieniłam, ale nie wiem czy to pomoże.

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamila
września 2015

Dot.: Nie widać kampanii w Analytics

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Jeżeli wszystko (wraz z automatycznym tagowaniem) masz skonfigurowane prawidłowo zobacz czy nie masz ustawionego przekierowania na domenie.

Możesz kliknąć reklamę, poświęcając koszt kliknięcia i sprawdzić czy za URLem jest doklejony parametr ?gclid=

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamila
września 2015

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Jeżeli wszystko (wraz z automatycznym tagowaniem) masz skonfigurowane prawidłowo zobacz czy nie masz ustawionego przekierowania na domenie.

Możesz kliknąć reklamę, poświęcając koszt kliknięcia i sprawdzić czy za URLem jest doklejony parametr ?gclid=

Student ✭ ✭ ✭

Dziękuję za pomoc- prawdopodobnie to właśnie automatyczne tagowanie, a raczej jego brak.