Obecnie 188 forumowiczów jest online
Obecnie 188 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie widać kampanii w Analytics

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Mam połączone konto AdWords z Analytics- wszystkie rzeczy sa wykonane- widać, że konto jest połaczone zarówno w Analytics i AdWords. Mimo to, na koncie Analytics nie widać kampanii AdWords. Jedyne nad czym się zastanawiałam to nazwa url- w Analytics miałam domenę z www np. www.adres.pl- strona też jest z www, a na koncie adwords miałam bez www. Czy to może być przyczyną braku widocznej kampanii? Teraz to zmieniłam, ale nie wiem czy to pomoże.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamila
września 2015

Dot.: Nie widać kampanii w Analytics

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Jeżeli wszystko (wraz z automatycznym tagowaniem) masz skonfigurowane prawidłowo zobacz czy nie masz ustawionego przekierowania na domenie.

Możesz kliknąć reklamę, poświęcając koszt kliknięcia i sprawdzić czy za URLem jest doklejony parametr ?gclid=

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Kamila
września 2015

[ Edytowane ]
Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Jeżeli wszystko (wraz z automatycznym tagowaniem) masz skonfigurowane prawidłowo zobacz czy nie masz ustawionego przekierowania na domenie.

Możesz kliknąć reklamę, poświęcając koszt kliknięcia i sprawdzić czy za URLem jest doklejony parametr ?gclid=

Student ✭ ✭ ✭

Dziękuję za pomoc- prawdopodobnie to właśnie automatyczne tagowanie, a raczej jego brak.