Obecnie 272 forumowiczów jest online
Obecnie 272 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie mogę zmienić wieku w google +

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

nie moge zmienić wieku w google+ przez przypadek żle wpisałam co teraz?

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Nie mogę zmienić wieku w google +

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

To forum dotyczy usługi Google AdWords i twoje pytanie jest nie na temat. Więcej o G+ tutaj.

Zdaje się, że nie ma polskiego forum dotyczącego G+, także jeżeli chcesz zmienić wiek, na tej stronie przewiń do "informacje podstawowe" i wyedytuj. Tam zmienisz datę urodzenia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

To forum dotyczy usługi Google AdWords i twoje pytanie jest nie na temat. Więcej o G+ tutaj.

Zdaje się, że nie ma polskiego forum dotyczącego G+, także jeżeli chcesz zmienić wiek, na tej stronie przewiń do "informacje podstawowe" i wyedytuj. Tam zmienisz datę urodzenia.

Magister ✭ ✭ ✭

Witam,

na stronie podanej przez Krzysztofa znajdziesz akapit "Konto wyłączone z powodu nieprawidłowej daty urodzenia", a tam instrukcję jak postępować dalej w takim przypadku. 

Tak, jak wspomniał Krzysztof, na tym forum zajmujemy się programem reklamowym AdWords, zatem w celu uzyskania odpowiedzi na pytania związane z Google+, zachęcam do skorzystania z innych źródeł dostępnych w sieci. 

Pozdrawiam,

KarolinaP