Obecnie 315 forumowiczów jest online
Obecnie 315 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie ma mojego konta analytics numer UA-2455630-1.

Nowicjusz ✭

Ostatnio chciałem zajrzeć na statystyki moich stron. Przywitał mnie pusty panel z instrukcją obsługi i prośbą o rejestrację usługi. Myślałem że ta rejestracja to efekt jakichś zmian w scalaniu usług (na forum Logitecha było podobnie) i wystarczy że utworze konto a tamte ustawienia się przywrócą. Tak też zrobiłem,  utworzyłem drugie konto UA-56533502-1.  Jednak oczywiście starych statystyk i witryn tam nie ma. Jak mogę odzyskać to stare konto z witrynami i statystykami?

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Nie ma mojego konta analytics numer UA-2455630-1.

Wschodząca Gwiazda
Może logujesz się do Analyticsa innym loginem niż wcześniej i dlatego nie widzisz konta.
Upewnij się, że używasz właściwych danych do logowania, którymi wcześniej logowałeś się do usługi UA-2455630.
Tomasz Ciepłucha

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Wschodząca Gwiazda
Może logujesz się do Analyticsa innym loginem niż wcześniej i dlatego nie widzisz konta.
Upewnij się, że używasz właściwych danych do logowania, którymi wcześniej logowałeś się do usługi UA-2455630.
Tomasz Ciepłucha

Student ✭ ✭ ✭

Możliwe, że ktoś "cofnął" Ci dostęp jeśli są też inni użytkownicy tego konta Analytics? Ale w takim wypadku powinieneś dostać mail z taką informacją..

Pozdrawiam,
Marcin Zięba