AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 111 forumowiczów jest online
Obecnie 111 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie działa zarządzanie użytkownikami

Nowicjusz ✭

Od dwóch dni nie mogę zarządzać użytkownikami w Google Analytics. Zamiast opcji zarządzania użytkownikami konta, usługi oraz widoku, pokazuje się pusta strona z informacją:

Przechwytywanie.JPG

Czy ktoś miał już taki kłopot?

Magister ✭

wyczyść dane przeglądarki, spróbuj w innej przeglądarce itp. 

Wszechwiedzący ✭

Cześć Szymon,

Od czasu do czasu piszę tutaj ktoś o podobnych problemach.

Zwykle pomaga:

*Wczyszczenie ciasteczek

*Zmiana przeglądarki

*Samo się naprawia 

Jeśli nie, to pytanie czy logujesz się z właściwego konta?

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Nowicjusz ✭

Panowie, dziękuję za podpowiedź. W Chrome już czyściłem ciastka i całą resztę prywatnych danych od początku użytkowania, zanim tutaj napisałem. Nie pomogło... natomiast w FF działa bez zarzutów... a tego się akurat nie spodziewałem... W każdym razie temat rozstrzygnięty, dziękuję za szybką pomoc.

MCS
Student ✭ ✭ ✭

Ostatnio miałem złe tłumaczenia w Chrome, czyszczenie wszystkiego nie pomogło (nie testowałem tylko przywrócenia ustawień Chrome do początkowych). Natomiast na Chrome incognito działało bez zarzutu.