Obecnie 153 forumowiczów jest online
Obecnie 153 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie działa analitics historia wejść

Nowicjusz ✭

Witam,

mama zrobioną stronę na home.pl, wygenerowałam kod śledzenia i wprowadziłam go w odpowiednie miejsce i mam problem. Analitics nie zapisuje historii wejść od 5 czerwca, ale widzi użytkowników na żywo, już nie wiem co mam i jak mam zrobić???????

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Nie działa analitics historia wejść

Najlepszy Współtwórca

Kod jest poprawny, ale umieszczony w złym miejscu. Powinien być tuż przed znacznikiem </head>.

Odnośnie nie działania statystyk to może mają jakieś informacje co może być jeszcze przyczyną takiego stanu.

ScreenShot865.jpg

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca

Znalazłem instrukcję z home.pl . Natomiast kwestia czy strony na home obsługują universal analytics - bo zapewne taki masz kod śledzenia. Najlepiej by było jakbyś podała adres strony www, aby można było sprawdzić kod analyticsa - czy jest poprawny.

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca
Czesc Aga! Podaj adres URL Twojej strony. Pomozemy Tobie zdiagnozowac problem.

Nowicjusz ✭

Witam,

Mam podobny problem.  W GA widać wszystko "pięknie" na żywo, natomiast od 2014.06.12 przestały się pokazywać statystyki w "Pozyskiwanie -> Optymalizacja witryn -> Zapytanie".  Podobna sytuacja w Google Webmaster Tools....  Konta działają w trybie "classic" - nic się ostatnio na nich nie zmianiało...  Jakiś pomysł?

Witryna jest host'owana z home.pl --> www.euroticket.pl

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Najlepszy Współtwórca

Kod jest poprawny, ale umieszczony w złym miejscu. Powinien być tuż przed znacznikiem </head>.

Odnośnie nie działania statystyk to może mają jakieś informacje co może być jeszcze przyczyną takiego stanu.

ScreenShot865.jpg

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Nie wiem co zrobiałm ale zaczeło dziłać, i statystyki pojawiły sie od 13

Nowicjusz ✭
Teraz mam problem z weryfikacją strony, ale spróbuję przesz FTP i zobaczymy