Obecnie 276 forumowiczów jest online
Obecnie 276 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie da się usunąć ani konta ani usługi w Google Analytics

Nowicjusz ✭

Witam,

Mój problem polega na tym, że kiedy klikam Usuń Usługę w Google Analytics, pojawia się komunikat: "Zasób jest niedostępny. Spróbuj ponownie później" - tak już jest niestety kilka dni.

Konta też nie da się usunąć, bo przy próbie usunięcia konta analytics, dostaję komunikat: Nieoczekiwany Błąd. Spróbuj ponownie później.

Czy ktoś może pomóc?

pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 3verified_user

Dot.: Nie da się usunąć ani konta ani usługi w Google Analytics

Magister ✭ ✭ ✭
A dlaczego chcesz usunąć to konto? Może zamiast walczyć z błędem cel da się osiągnąć inną drogą?
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Nowicjusz ✭
GA daje możliwość usunięcia konta i chcę z tej możliwości skorzystać, jednak okazuje się to niemożliwe. Chciałbym dowiedzieć się w czym jest problem i jeśli jest to problem techniczny, prosić o naprawienie go.

Wschodząca Gwiazda
Próbowałeś na innej przeglądarce lub innym urządzeniu?
A może wyczyszczenie pamięci podręcznej i ponowne zalogowanie się wystarczy.
Tomasz Ciepłucha

Nowicjusz ✭
Tak, to samo jest na różnych urządzeniach, zarówno na Chrome jak i na IE Emotikon: Smutny to konto i usługą dotyczą starej witryny, którą już od dawna nie zarządzam i dlatego chcę to wszystko pousuwać

Najlepszy Współtwórca
a jakie masz uprawnienia na tym koncie? Może zbyt małe...
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭
Mój e-mail ma wszystkie uprawnienia zaznaczone

Najlepszy Współtwórca
Musisz poodlaczac wszystkie polaczone konta.

Nowicjusz ✭

Ponawiam pytanie, mam ten sam problem. Próbowałem już wszystkie możliwości i nic, co najlepsze z kilkoma pozycjami nie miałem problemu. Usuwałem 3 pozycje dwie usunęły się bez problemu zaś tej trzeciej ni jak nie mogę usunąć. Proszę o pomoc w tej sprawie.