Obecnie 248 forumowiczów jest online
Obecnie 248 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Modyfikacja użytkowników

Nowicjusz ✭

Witam, mam w Analitycsie nieznanego mi użytkownika z dostęptem do danych strony.  Chciałbym go usunąć, ale wyskakuje komunikat Uprawnienie współpraca jest dziedziczone, nie możesz zmienić go zmienić. Jestem prawnym wlascicielem strony , co w tej sytuacji ? 

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Modyfikacja użytkowników

Najlepszy Współtwórca

Na swoim loginie do GA musisz miec poziom uprawnienia "Zarządzanie użytkownikami". Wtedy mozesz zarzadzac

Modyfikacja użytkowników

Nowicjusz ✭

Czy jest możliwość usunięcia konta i żałożenie nowego? Tak żeby nikt inny nie miał wglądu do statystyk ? Jeśli tak to w jaki sposób

Modyfikacja użytkowników

Najlepszy Współtwórca

Zawsze możesz utworzyć nowe konto Analytics > wdrożyć kod na stronie, ale musisz pamiętać, że dane będą zbierane na nowo, także stracisz dane z obecnego konta.

Myślałem, że z Twoim dostępem będziesz mógł przenieść usługę na nowe konto, ale tu https://support.google.com/analytics/answer/6370521?hl=pl można przeczytać w sekcji Kiedy nie można przenieść usługi, że niestety musisz mieć możliwość zarządzania użytkownikami.

Dominik Myślak