Obecnie 173 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Małe CPM na youtube

[ Edytowane ]
x A
Nowicjusz ✭

Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego mam małe CPM wg odtworzeń na youtube (mianowicie 0.01$) ?

CHODZI O TO http://i.imgur.com/PKYb7Ju.png

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Małe CPM na youtube

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

To nie jest forum do tego rodzaju problemów. Wejdź w wyszukiwarkę Google i wpisz słowa kluczowe jakie Cię interesują - Google pomoże. Mi chciało dzisiaj pomóc tak jak chciałem pomóc Tobie. - link

Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Najlepszy Współtwórca
A jak masz ustawiona kampanie? Na CPC?

x A
Nowicjusz ✭

a gdzie to sie ustawia ? Emotikon: Język

Najlepszy Współtwórca
Na poziomie kampani w Ustawieniacha. CPM 0,01$ masz ustawiony pewnie jako domyslna najmniejsza wartosc, a rozliczasz sie za CPC.

[ Edytowane ]
x A
Nowicjusz ✭

W ustawieniach nie mam nic takiego jak kampania ;/ możesz jaśniej wytłumaczysz ? CHODZI MI O TO http://i.imgur.com/PKYb7Ju.png

Nowicjusz ✭
Skoro nie masz czegoś takiego jak kampania, jak ustawiłeś płatne wyświetlenia swoich filmów na YT?

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca
Bo to nie jest kampania AdWords tylko statystyki z kanalu YouTube kolegi. Do zamkniecia watek. OT
Co do CPM tak Google wycenilo Twoj kanal :/

x A
Nowicjusz ✭

Hmm wyslalem sms przyszedl kod potwierdzający i od tego czasu moje filmy zarabiaja na reklamach. Ale za 1000 wyswietlen reklam dostaje 0.01$ ... Czy to normalne czy to jakis bląd ? Bo mój kolega zarabia za 1000 wyświetleń reklam 4$.

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca
Jw.
Kanal kanalowi nie rowny.

x A
Nowicjusz ✭
Czyli nie mam co zarabiać na reklamach ? Czy da sie cos z tym zrobic.. ?
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

To nie jest forum do tego rodzaju problemów. Wejdź w wyszukiwarkę Google i wpisz słowa kluczowe jakie Cię interesują - Google pomoże. Mi chciało dzisiaj pomóc tak jak chciałem pomóc Tobie. - link

Dominik Myślak