Obecnie 96 forumowiczów jest online
Obecnie 96 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Listy Odbiorców – wyszarzone ikonki AdWords

Nowicjusz ✭

Hej,

Mam problem odnośnie ze synchronizacji konta G Analytics i AdW. Są dwa osobne konta gmail – osobno na Analytics i AdWords (oba z poziomem administracyjnym). Konto Analytics jest poprawnie połączone z AdW, również AdWords wyświetla w panelu listy Remarketingowe, ale nic nie zlicza.

 

Problem z którym spotykam się pierwszy raz to: Wyszarzona Ikonka AdWords.

 

Problem.jpg

 

Proszę o rady Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Listy Odbiorców – wyszarzone ikonki AdWords

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Na pewno macie połączone konto AdWords i Analytics? Napisałaś/eś, że do kont są dwa różne adresy mailowe. Aby połączyć poprawnie konta należy na obu mieć ten sam adres mailowy, więc sugerowałbym dodać nowego użytkownika w analytics z dostępem administracyjnym - mail logowania do AdWords i wtedy połączyć konta i sprawdzić listy remarketingowe.

Dominik Myślak

Listy Odbiorców – wyszarzone ikonki AdWords

[ Edytowane ]
Wschodząca Gwiazda

Listy remarketingowe zostały zablokowane. Podejrzewam, że strona pasuje tematycznie do : medycyna, finanse lub prawo. Zgadza się?