Obecnie 251 forumowiczów jest online
Obecnie 251 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Liczba aktywnych użytkowników znajdujących się obecnie

Nowicjusz ✭

Słuchajcie mam problem ze statystykami aktywnych użytkowników znajdujących się obecnie na stronie - LIVE

pomiędzy godziną 21-22 drastycznie spadam o jakieś 50% po czym powoli wraca do normy 

Anomalia ta jest bardzo mocno regularna i zdarza się codziennie 

Ogólne statystyki ruchu na stronie nie odbiegają mocno od normy więc to jako tako nie jest problem samej popularności serwisu 

Może w tych godzinach dzieją się jakieś prace hmmm konserwatorskie ?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Liczba aktywnych użytkowników znajdujących się obecnie

Najlepszy Współtwórca

Hej,

1. Sprawdz prosze strefe czasowa jaka masz ustawiona w ustawieniach widoku danych, ktory analizujesz.
  2. Pamietaj ze raport na zywo nie pokazuje wszystkiego. Sesje, ktore sa "na zywo" trwaja tylko 6 minut. To oznacza, ze jesli masz uzytkownika, ktory na Twojej stronie spedza wiecej czasu w niekatywnosci niz 6 minut znika on z raportu "na zywo", pomimo tego ze nadal jest na www i zostaly mu 24 minuty do limitu trwania sesji.

Nowicjusz ✭
hej,

1. Strefa czasowa jest dobrze ustawiona
2. hmmmm ale skąd takie ciachnięcie po 21 ? Emotikon: Smutny

Najlepszy Współtwórca
Takie ciachniecia biora sie glownie ze zle ustawionej strefy czasowej, tzw. reset sesji po polnocy.
Nie wiem dlaczego po 21 masz drastyczny spadek skoro strefe czasowa masz ok, ale z racji ze to raport "na zywo" nie przejmowalbym sie tym specjalnie.

BTW masz na widoku danych ustawiony jakis filtr?

Nowicjusz ✭
nie

to jest ta podstawowa informacja - bez żadnych filtrów