Obecnie 117 forumowiczów jest online
Obecnie 117 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz
Highlighted

Konwersje z różnych źródeł (telefon)

Student ✭

Co oprócz Calltracks nadaje się do śledzenia konwersji z telefonu?

Jest coś tańszego? Polskiego?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Raf Kowalewski
września 2015

Dot.: Konwersje z różnych źródeł (telefon)

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

To rozwiazanie tez pokazalem Rafalowi na szkoleniu. Wystarczy czytac zawartosc ciastka __utmz i wyswietlac odpowiedni numer wzgledem zrodla pozyskania.

Dla zainteresowanem grey hatem analyticsowym (wspomnianym powyzej) odsylam do slajdu 12 z mojej prezentacji z ostatniego SEMcampu, gdzie pokazuje skrypt: http://www.slideshare.net/lewin/blackhat-analytics

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca
Programista

ustawi Ci tak stronę by po wejściu z adwords pojawiał się konkretny numer telefonu - wtedy będziecie mogli zliczać akcje.
Dominik Myślak
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Raf Kowalewski
września 2015

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

To rozwiazanie tez pokazalem Rafalowi na szkoleniu. Wystarczy czytac zawartosc ciastka __utmz i wyswietlac odpowiedni numer wzgledem zrodla pozyskania.

Dla zainteresowanem grey hatem analyticsowym (wspomnianym powyzej) odsylam do slajdu 12 z mojej prezentacji z ostatniego SEMcampu, gdzie pokazuje skrypt: http://www.slideshare.net/lewin/blackhat-analytics

Student ✭
Na Ciebie można liczyć Emotikon: Mrugający
Eksperci w tej kategorii
Maciej Lewiński
Dominik Myślak