Obecnie 188 forumowiczów jest online
Obecnie 188 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Konwersja w AdWords z Analytics

Student ✭

Witam wszystkich, mam pewien problem z uzyskaniem danych o konwersji w AdWords. W Analytics wszystko działa, dane ecommerce się pobierają. Konta są ze sobą połączone, mają jednego administratora ale niestety nie widać danych z Analytics w AdWords. Teoretycznie powinno działać ale wszystko co ma pobierać się z Analytics jest na 0. Jaka może być tego przyczyna?

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Pozdrawiam, Piotr
Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Konwersja w AdWords z Analytics

Wschodząca Gwiazda

zakładam, ze w analytics pokazują Ci sie transkacje której źródłem było adwords

odczekałes 2-3 dni od konwersji?- niestety tyle trwa przesłanie danych o konwersji z analytics do adwords

czyli przykładowo jezeli od wczoraj masz włączone pobieranie danych o transakcji i widzisz ze wczoraj jakas transakcja z cpc miała miejsce to w adwords pokaże Ci sie ona jutro albo pojutrze

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Wschodząca Gwiazda

zakładam, ze w analytics pokazują Ci sie transkacje której źródłem było adwords

odczekałes 2-3 dni od konwersji?- niestety tyle trwa przesłanie danych o konwersji z analytics do adwords

czyli przykładowo jezeli od wczoraj masz włączone pobieranie danych o transakcji i widzisz ze wczoraj jakas transakcja z cpc miała miejsce to w adwords pokaże Ci sie ona jutro albo pojutrze

Student ✭

Tak w analytics mam wszystkie informacje o konwersjach oraz transakcjach ecommers jednak w adwords nie mam tych danych, nie odczekałem 3 dni. Jeszcze czekam, zaczęły się pojawiać konwersje jednak bardzo mało ale odczekam do jutra. Czy taki import danych może trwać dłużej niż 3 dni w przypadku sporej ilości danych ?

Pozdrawiam, Piotr

Najlepszy Współtwórca

Nie powinno to trwać dłużej. Dane będa jednak transferowane od momentu dokonania importu. Dane starsze nie zostaną przesłane.