Obecnie 340 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Konto Analytics

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Co zrobić jeśli w jakiś "dziwny" ( z 3 użytkowników nikt się nie przyznaje a nie ma historii) sposób zniknęła z mojego konta Analytics jedna ze stron-witryn. Były dwie- com i com.pl i ta ostatnia zapadła się pod ziemie. Czy jest sposób aby ją odzyskać i nie stracić statystyk z dwóch lat? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam. Elżbieta
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Konto Analytics

Wschodząca Gwiazda
Elżbieto to tak nie działa. Zacznij od telefonicznego kontaktu z Google jaki podał Ci Maciek. Support z Wrocławia, na który się dodzwonisz powie co dalej w Twojej sprawie można zrobić. Ta droga będzie najszybsza.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Student ✭ ✭
Czy jest szansa, że dodatkowy admin po prostu usunął Ci dostęp?
Krzysztof Marzec

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Sprawdz czy masz dostep do Google Analytics na odpowiednim loginie. Czasami konta sie myla. Ja z tym mam codziennie problem Emotikon: Szczęśliwy

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Nie wiem czy usunął mi dostęp, raczej wygląda na to, że usunął konto tej domeny. Elzbieta

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Ja mam dostęp do konta Analytics, natomiast zniknęła z niego jedna z domen.

Wschodząca Gwiazda
A wiesz kto inny miał dostęp do konta jako admin? Nie możesz dopytać czy u niego konto widnieje nadal? Bo wtedy będzie to oznaczało, że tylko odpięto Cię z konta, a statystyki są zachowane.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Tak, wiem, oni też nie maja dostępu.Paulina, możesz mi dać link do google, tam gdzie zgłaszałaś tego typu problem. Dziękuję i pozdrawiam.
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Wschodząca Gwiazda
Elżbieto to tak nie działa. Zacznij od telefonicznego kontaktu z Google jaki podał Ci Maciek. Support z Wrocławia, na który się dodzwonisz powie co dalej w Twojej sprawie można zrobić. Ta droga będzie najszybsza.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Ok, tak zrobię. Dzięki