Obecnie 223 forumowiczów jest online
Obecnie 223 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Komunikat "false" na stronie głównej Google Analytics

Nowicjusz ✭

Witam

Od wczoraj mam mały problem - na stronie głównej Google Analytics przy każdej podpiętej domenie wyświetla mi się komunikat "false" i pzy każdej analizowanej wartości "falsefalsefalse". Patrząc na ilość odwiedzin chyba też nie wszystkie są zliczane. Do konta podpięte mam 5 różnych domen i problem dotyczy każdje z nich. Ktoś wie o co chodzi?

Z góry th za pomoc

zrozumienie nie jest wymogiem współpracy...
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Komunikat "false" na stronie głównej Google Analytics

Najlepszy Współtwórca
Sprawdzałeś na innych przeglądarkach? Wyczyść ciasteczka i sprawdź ponownie. Ja osobiście nie spotkałem się z takim komunikatem i wygląda mi to na jakiś błąd systemu bądź przeglądarki.
Napisze Ci co ja bym zrobił. Po zmianie przeglądarki i wyczyszczeniu ciasteczek - jeśli by nie pomogło, zadzwoniłbym do supportu adwords. Na koncie adwords górny prawy róg Pomoc.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Najlepszy Współtwórca
Sprawdzałeś na innych przeglądarkach? Wyczyść ciasteczka i sprawdź ponownie. Ja osobiście nie spotkałem się z takim komunikatem i wygląda mi to na jakiś błąd systemu bądź przeglądarki.
Napisze Ci co ja bym zrobił. Po zmianie przeglądarki i wyczyszczeniu ciasteczek - jeśli by nie pomogło, zadzwoniłbym do supportu adwords. Na koncie adwords górny prawy róg Pomoc.
Dominik Myślak

Student ✭ ✭ ✭
W takich przypadkach warto też sprawdzić, czy usługa Google Analytics nie ma w tym momencie problemów technicznych: http://www.google.com/analytics/status#hl=en
Michał Bryś