Obecnie 377 forumowiczów jest online
Obecnie 377 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kod śledzenia ruchu Google Analitics

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam, mam problem z kodem śledzenia na mojej stronie , czy ktoś ma  czas żeby  pomóc w tym temacie??

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Aby Ż
września 2015

Dot.: Kod śledzenia ruchu Google Analitics

Profesjonalista ✭
podawanie tutaj takich danych raczej nie będzie dobrym pomysłem... Emotikon: Szczęśliwy w moim profilu jest link do G+, tam hangout np

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Aby Ż
września 2015

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
ok, wolałbym na adres mailowy ja mam szwajcarska skrzynkę mailową więc mogę przesłać dane na maila zabezpieczone hasłem

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Najlepszy Współtwórca

A mógłby Pan podać nazwę strony www?

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
http://gigi-websitebusines.24tm.pl/
to strona powiązana z przeglądarką i oparta na płatnej usłudze wyszukiwania i rezerwacji więc potrzeba zachowania wszystkich wpisów w takiej formie jakie są teraz, , oczywiście dla mnie ważne są informacje nie tylko z wejścia na stronę główną ale także na poszczególne zakładki wyszukiwarki, więc jeśli będzie panu potrzebny dostęp do hostingu i domeny to proszę o informacje oczywiście udzielę dostępu.

Najlepszy Współtwórca

Mądrzejsi na forum się wypowiedzą, ale masz problem z kodem co można sprawdzić na tag assistancie co również wklejam poniżej.

Druga sprawa, że na podstronach nie ma wklejonego kodu.

ScreenShot1280.jpg

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
to ja wiem , kolega z zagranicy umieszczał mi ten kod i prawdopodobnie umieścił go w nie właściwym miejscu, a teraz nie mam z nim kontaktu i chciałbym ten problem zlikwidować , żeby ktoś kto się na tym zna zrobił to jak należy, czy jest ktoś taki na tym forum kto może mi pomóc??

Najlepszy Współtwórca
Powiem Ci szczerze, że dawno takiej sieczki nie widziałem na stronie. Jak podstrony otwierają się ładnym kodem to główna to jeden wielki skrypt. Kod analyticsa gdzieś tam jest wpleciony, ale czy poprawnie... ciężko wyłapać. Dlaczego główna strona nie jest czystym kodem napisana, tylko jest to jeden wielki skrypt?
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
t strona jest powiązana z programem partnerskim Dohop : http://whitelabel.dohop.com/ i osoba która tworzyła mi ta stronę byc może tak musiała to zrobić , nie wiem dlaczego, ten kod jest widoczny w tym scrypcie bo go znalazłem , trochę czasu mi to zajęło ale myśle że jest w nie właściwym miejscu tego scryptu i dlatego jest z tym problem, no nic może ktoś sie odezwie z tego forum kto da sobie z tym radę , na razie Ci dziękuję i pozdrawiam , wszystkiego dobrego na Święta i Nowy Rok :-)

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Dobry wieczor,

Jest konflikt jakis miedzy plikami Java Script. Tutaj developer strony moze rozwiazac ten problem.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
kto nim jest ??

Najlepszy Współtwórca
właściciel, bądź programista, który tworzył stronę, skrypt itp. bądź po prostu osoba, która na tyle jest ogarnięta w kodowaniu, że sprawdzi dokładnie problem.
Dominik Myślak

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭

ogólnie po szybkim zerknięciu w kod strony mogę powiedzieć tyle:
- na stronie głównej standardowe analytics UA-39175573-1
- na subdomenie hotels universal analytics UA-40537616-1
- na podstronach... brak

raczej to nie ma szans wysyłać danych w jedno miejsce.

Mnie akurat nie pokazuje żadnych błędów na stronie głównej

ta.jpg

tak czy inaczej trzeba to zmienić żeby wszędzie był taki sam kod i oczywiście dodać na podstronach. 

To program afiliacyjny więc nie wiem jaka jest możliwość  ingerencji w kod zwłaszcza, że ktoś usilnie stara się "zabezpieczyć" kod enkodując go javascriptem.

Mogę rzucić okiem jak to wygląda od zaplecza.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
ja nie mam kontaktu teraz z tą osobą która tworzyła stronę, dltatego szukam pomocy od kogoś kto jest w stanie ogarnąć temat i znaleźć rozwiązanie tego problemu, ja oczywiście mam dostęp do hostingu i mogę udostępnić w razie konieczności

Najlepszy Współtwórca
Marcin na pewno pomoże od strony technicznej aby to wszystko ujednolicić.
Dominik Myślak

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
czy mam podać dane do zalogowania na Hosting i domenę ? i czy moge to zrobic tuttaj czy na adres mailowy??

Najlepszy Współtwórca
broń boże tutaj... proszę tylko z Marcinem ustalić jakiś kontakt w postaci telefonu, czy maila...

może Pan również kliknąć w ikonkę Marcina na forum, a następnie kliknąć z prawej strony logo Google+ i tam np. napisać wiadomość.

Na pewno proszę nie podawać tutaj danych do serwera!
Dominik Myślak