Obecnie 239 forumowiczów jest online
Obecnie 239 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kiedy warto myslec o GA360?

Profesjonalista ✭ ✭

Hej,

Zastanawiam sie kiedy warto przejsc na Google Analytics 360?

Dzieki

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Wszechwiedzący ✭

Hej!

To banalnie proste: wtedy, gdy masz na zbyciu ok 150 000 USD rocznie i nie wiesz co z tym zrobić Emotikon: Mrugający

________
Booguś

Najlepszy Współtwórca

Moze az tak proste jak napisal Boogus to nie jest Emotikon: Mrugający

GA360 przydaje sie w momencie gdy przekraczasz darmowe limity standardowej wersji Google Analytics (liczba hitow, brakuje Tobie zmiennych, itp.) 

Profesjonalista ✭ ✭

Nie no Boogus, tego sie tutaj nie spodziewalem. A juz na pewno nie po tobie ;-)

Taka sama odpowiedz dostalem na grupie o GA na Fb - insynujaca, ze pewnie mnie nie stac.
Raczej srednio mi to pomaga.

Pytam powaznie. Jakie przewage ma GA360 nad zwyklym i kiedy warto myslec o przejsciu?

Jestem pewien, ze koszt tego rozwiazania sie zwraca (przynosi wymierne korzysci). 
Jesli to rozwiazanie generowaloby tylko koszty to przeciez nikt by tego nie uzywal.

Nie rozumiem skad te dziewne reakcje.

Dzieki

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Najlepszy Współtwórca

Konto Google Analytics 360 oferuje wszystkie standardowe funkcje i raporty Analytics, a oprócz tego Twój zespół może korzystać z zaawansowanych narzędzi, takich jak Niepróbkowane raporty, BigQuery Export czy atrybucja oparta na danych. 

Profesjonalista ✭ ✭

Cześć,

W między czasie pojawił sie nowy kurs o Google Analytics 360.

Gdyby jeszcze kogoś interesował ten temat:

https://analytics.google.com/analytics/academy/course/8