AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 213 forumowiczów jest online
Obecnie 213 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kasowanie listy remarketingowej - czy jest taka możliwość

Student ✭ ✭ ✭

Na jednym z kont Google Analitycs mam włączony remarketing (tworzenie listy użytkowników), który myślałem, że wykorzystam w przyszłości do reklamy z funkcja remarketingu. Oczywiście Google Analitycs połączyłem z kontem Google Adwords.

Niestety dostałem informację, że Google (Adwords) uznało, że ta witryna i zbieranie danych o użytkownikach (kto odwiedził stronę) może naruszać politykę prywatności i nie będę mógł wykorzystac list remarketingowych. 

O ile wiem jak wyłączyć listę remarketignową w Adwords to chciałem się dowiedzieć jak to można zrobić w Google Analitycs oraz jak wyłączyć remarketing?

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
kwietnia 2016

Dot.: Kasowanie listy remarketingowej - czy jest taka możliwość

Wschodząca Gwiazda

Wybierasz w analytics te listy, które chcesz usunąć i klikasz "zamknij odbiorców".

Kampanię w adwords wstrzymujesz albo usuwasz.2015-10-05 10_04_16-Google Analytics.png

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
kwietnia 2016

Wschodząca Gwiazda

Wybierasz w analytics te listy, które chcesz usunąć i klikasz "zamknij odbiorców".

Kampanię w adwords wstrzymujesz albo usuwasz.2015-10-05 10_04_16-Google Analytics.png

Wschodząca Gwiazda
Tomasz, jeśli dostałeś takową informację, to dana lista(y) została(y) automatycznie wyłączone. Adaśko