AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 178 forumowiczów jest online
Obecnie 178 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak sprawdzić kto zarządza domeną w analytics

Nowicjusz ✭

Witam wszystkich,

Jak sprawdzić kto podpiął pod swoje konto (zapewne jakaś agencja reklamowa) domenę, która jest naszej firmy własnością. Czas leci, ludzi przychodzą i odchodzą z pracy i pewne informacje ulegają "wyparowaniu".

Po prostu mam domenę, której moja firma jest właścicielem i jak wchodzę w domenę (która de facto została nam kiedyś udostępniona bo mam ją w administracji analitycsa) to opcje są tam nieaktywne i nie mogę nic zmienić.

Dot.: Jak sprawdzić kto zarządza domeną w analytics

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Cześć,

agencja reklamowa nie mogła podpiąć konta Google Analytics bez zgody właściciela domeny. Brak możliwości m.in. dodania/usunięcia użytkownika oznacza, że posiadasz za niski poziom dostępu. Jeżeli nie pamiętasz kto ma główny dostęp do konta tzn. firma/pracownik.  Skontaktuj się z supportem Google pod numerem: 800-702-380 (wsparcie dostępne od poniedziałku do piątku: 8:00 - 17:00) lub wypełnij poniższy formularz: https://goo.gl/cGmL8P

Jak sprawdzić kto zarządza domeną w analytics

Nowicjusz ✭

Dziękuję.

W małych firmach tak już bywa, że ktoś kto opiekuje się jakąś działką jak odchodzi albo jest zwalniany to nikt nic nie wie. Zwłaszcza jak do tematu wraca się po 2-3 latach. Agencja (a było ich sporo bo na tym rynku sporo oszustów co im się wydaje, że można klienta prowadzić jak barana) na pewno miała upoważnienie od nas. Nikt nic nie wie.

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź

Dot.: Jak sprawdzić kto zarządza domeną w analytics

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭ ✭

Możesz spróbować odszukać na skrzynce e-mail'a pod tytułem:

"Przyznaliśmy Ci dostęp do konta Google Analytics"  lub po e-mailu: noreply-analytics@google.com. W miejscu zaznaczonym strzałką widnieje nazwa osoby/firmy, która udzieliła Ci dostępu do konta. Następnie możesz skontaktować się z tą osobą/firmą i poprosić o nadanie pełnych praw do konta Analytics.

2017-08-29.png