Obecnie 172 forumowiczów jest online
Obecnie 172 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak sprawdzić datę rozpoczęcia analizy strony

Nowicjusz ✭

Nie wiem od kiedy korzystam z GA a jest mi to potrzebne do raportu za rok poprzedni.Wiem natomiast, że nie było to od początku roku.Jak i gdzie to sprawdzić?

Proszę o pomoc szybką w miarę.

Odpowiedź eksperta 2verified_user
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Robert M
września 2015

Dot.: Jak sprawdzić datę rozpoczęcia analizy strony

Najlepszy Współtwórca
W prawym rogu masz możliwość wybrania zakresu dat. Wybierz maksymalny jaki Ci się wydaje, że był... czyli od początku roku... ustalisz wtedy na wykresie datę początku.
Dominik Myślak

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
września 2015

Wschodząca Gwiazda
wchodzisz w analytcis i zaznaczasz sobie zakras dat, np od stycznia 2013 do teraz http://i.imgur.com/CpxIQQV.png klikasz zastosuj, potem patrzysz na wykres od kiedy pojawiaja sie pierwsze dane. Gotowe

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Rozwiązanie
września 2015

Najlepszy Współtwórca
W prawym rogu masz możliwość wybrania zakresu dat. Wybierz maksymalny jaki Ci się wydaje, że był... czyli od początku roku... ustalisz wtedy na wykresie datę początku.
Dominik Myślak
Rozwiązanie
września 2015

Wschodząca Gwiazda
wchodzisz w analytcis i zaznaczasz sobie zakras dat, np od stycznia 2013 do teraz http://i.imgur.com/CpxIQQV.png klikasz zastosuj, potem patrzysz na wykres od kiedy pojawiaja sie pierwsze dane. Gotowe

Nowicjusz ✭
Dzięki serdeczne za reakcję, to robię co miesiąc raportując sklep ale myślałem, że jest sposób na odnalezienie daty rozpoczęcia pracy z GA , ewentualnie rejestracji w GA. Oczywiście dziękuję za Wasze odpowiedzi. Czy jest jednak ta inna możliwość sprawdzenia od kiedy korzystam z GA?

Wschodząca Gwiazda
Jest jeszcze coś takiego jak historia zmian - https://support.google.com/analytics/answer/2949085?hl=pl
Niestety minusem jest to, że w historii zmian znajduje się rejestr działań z ostatnich 180 dni.
Jeżeli mieścisz się w tym zakresie to będzie o tym informacja, kiedy konto zostało utworzone.

Nowicjusz ✭
Niestety tam też byłem...bez pożądanego rezultatu, więc tylko pierwsze rozwiązanie wchodzi w grę i musi wystarczyć ;-)
Dzięki za pomoc.