Obecnie 205 forumowiczów jest online
Obecnie 205 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak odzyskac historię z Analytics????????????????

Nowicjusz ✭ ✭

Wczoraj przez przypadek skasowałem nie tą domenę którą powinien cała historia poszła do .....Jak można przywrócić tą domenę razem z cała historią .

Bardzo proszę o jakąś pomocną radę !!!!!!!!!!!!!

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Jak odzyskac historię z Analytics????????????????

Najlepszy Współtwórca

Nowicjusz ✭ ✭
po niżej tej dyskusji jest napisane ze można odzyskać cała historię jak się wyśle maila do google.Ja wysłałem taki mail na adres legal@google.co tak mi podała Pani na infolini ,nie wiem czy dobrze .

Najlepszy Współtwórca
Nie kazde usuniete konto mozna przywrocic.
Jesli wyslales maila to teraz czekaj na informacje zwrotna.

Nowicjusz ✭ ✭
a od czeo to zależy ,konto jest takie same jak każde, ale żbysmy się dobrze zrozumieli ja nie usunąłem konta tylko miałem kilka domen podpietych w koncie gdzie były statystyki i po prostu wczoraj likwidowałem (usuwałem domeny stron które były nieaktywne ) i po prostu źle kliknąłem i usunąłem stronę która jest aktywna .Historia tej strony ma już dwa lata.Szkoda że nie ma jednoznacznej odpowiedzi tak lub nie i tyle .

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Rozumiem sytuacje, ale jest to oceniane indywidualnie przez Google. Decyzja lezy po ich stronie, bo kazdy przypadek jest indywidualny. Stad brak jasnej odpowiedzi.

Nowicjusz ✭ ✭
Bardzo dziękuję za odpowiedzi , rozumie że fizycznie jest to od odzyskania, a czy wiadomo jaki jest czas takiej odpowiedzi bądź przywrócenia? Pytam bo nie wiem czy jest wogóle sens zakładania nowej statystyki

Najlepszy Współtwórca
Nie ma tu reguly, ani szablonu postepowania. Trudno przewidziec. Odpowiedz powinienes otrzymac do 2-3 dni.

Nowicjusz ✭ ✭
Jeszcze raz bardzo dziękuję ,Pan powinien tam pracować bo wtedy nie było by problemu z odpowiedziami,są szybkie i konkretne Dam znać jak sprawa się zakończyła ,.dziękuje i pozdrawiam .

Nowicjusz ✭ ✭
Jeszcze jedno pytanie czy wiadomosć maila trzeba wysłać z gmila bo ja wysłałem z mojego prywatnego.? nie wiem czy na dobry adres legal@google.com

Student ✭ ✭ ✭
Zapewne najlepiej wysłać maila z maila logowania na dane konto Analytics.

Nowicjusz ✭ ✭

Napisałem w języku Polskim nie wiem czy tak może byc czy nie przypadkiem w Angielskim ?

Najlepszy Współtwórca
Nie znam adresu mailowego i osoby, ktora siedzi po drugiej stronie ale takie przypadki sa raczej rozpatrynawe poza Polska. Wiec wiadomosc po angielsku pomogla by pomoc.
IMHO poradza sobie (patrz. Google Translate) Emotikon: Mrugający