Obecnie 204 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Jak odnaleźć konto

Nowicjusz ✭

Dzień dobry,

Mam problem. Jakiś czas temu stworzyłem dwie strony internetowe, zarejestrowałem się w Analytics i pobrałem tracking codes. Chciałbym sprawdzić, jak kształtuje się ruch na stronach, ale nie mam pojęcia jakie były dane konta, czyli login i hasło. Czy możliwe jest odnalezienie choćby loginu po samym tracking codzie?

GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

ga('create', 'UA-45583617-1', 'cyklomaniacy.pl'

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Dot.: Jak odnaleźć konto

Student ✭ ✭ ✭
Jeżeli konto Analytics miałeś na tym samym koncie co inne usługi to problemu w zasadzie nie ma - wystarczy wejść na Analytics. Jeżeli jednak miałeś oddzielne konto do tego Analyticsa, to zrób przypomnienie hasła - tam jest opcja, że nie pamiętasz swojego loginu i kreator poprowadzi Cię dalej.

Po kodzie śledzenia raczej nie ma możliwości odzyskania dostępu.
Paweł Rabinek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
marca 2016

Student ✭ ✭ ✭
Jeżeli konto Analytics miałeś na tym samym koncie co inne usługi to problemu w zasadzie nie ma - wystarczy wejść na Analytics. Jeżeli jednak miałeś oddzielne konto do tego Analyticsa, to zrób przypomnienie hasła - tam jest opcja, że nie pamiętasz swojego loginu i kreator poprowadzi Cię dalej.

Po kodzie śledzenia raczej nie ma możliwości odzyskania dostępu.
Paweł Rabinek

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Niestety nie ma opcji po UA znalezienie loginu dostepu do GA. Popytaj agencje, web developera lub inne osoby, ktore implementowaly kod sledzacy. Po nitce do klebka. To jedyna opcja poza zmiana kodu na nowy.