AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 165 forumowiczów jest online
Obecnie 165 forumowiczów jest online
Tutaj możesz rozmawiać na następujące tematy: zarządzanie kontem Analytics, przywracanie konta, ustawianie hierarchii kont, rozbieżności danych między AdWords a Analytics, łączenie AdWords z Analytics, importowanie celów e-commerce do AdWords, ustawienia remarketingu.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Grupowania treści - kopiowanie między widokami, usługami.

Nowicjusz ✭

Mam pytanie dotyczące grupowania treści.

Jest ono definiowane w ramach widoku. Czy jest możliwość kopiowania grupowania między widokami?
Czy jest możliwość kopiowania grupowania między usługami w ramach jednego konta?
Co mnie boli, to to, że jeśli mam widok ze skonfigurowaną 5-cio poziomową strukturą grupowania treści i kopiuję cały widok, to grupowanie treści nie przechodzi i nie jest nigdzie zdefiniowane.
A mam poziomy o 69 regułach - grupach w ramach jednego grupowania. Potrzebuję mieć to skonfigurowane na 4 widokach w ramach 6 usług na koncie. Robienie tego samego 23 kolejne razy, nie uśmiecha mi się...

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Grupowania treści - kopiowanie między widokami, usługami.

Najlepszy Współtwórca
Hej, o ile mi wiadomo nie ma obecnie opcji przenoszenia, kopiowania grupowania treści między widokami.